Jump to content
Sign in to follow this  
bagans

Kita Sembang Bab² Agama Lak...

Recommended Posts

asslamualaikum wbt....

erm...aku igtlah kalau ada ruang tentang soal jawab agama/apa² yang berkaitan dengan sewaktu dgnnya pun bes jgk...kalau ada yg tahu serba sedikit buleh kita kongsi bersama....x rugi kalau kita belajar, bleh gaks kita dapat pahala ramai-ramai....ok tak?

waalaikumsalam...

kalo soal jawab agama ni baik tanya jakim laa..

pasal agama ni tak baik sebenarnya dibincangkan secara umum..

Edited by sesas

betul...lgpun untuk sembang2 agama begini dah ada topik di putera.net, boleh kunjung ke sana sebab sini pusat rujukan ilmu teknologi maklumat. bukannya rujukan teknologi maklumat. hanya sekadar cadangan wink.gif

Edited by electroboy

betul...lgpun untuk sembang2 agama begini dah ada topik di putera.net

erm...10q sbb bg pandangan...mmg pun dh ada kt putera.net...dekat forum lain pun belambat gaks...x sesuai ker kalau kt sini? pandangan aku laks...lagi sempoiz kalau ada dlm 1 forum, semua ada... xpayah nk reg 2-3 forum...[khas utk org pamalaih cm aku laa]

CLICK SINI

pandangan aku, hormati dan hargailah hasil usaha admin yang semestinya percuma untuk semua orang. gunalah apa yang telah disediakan.

nak bincang pasal agama boleh pergi ke www.putera.net....harap maklum...

kenapa tak dicampurkan putera.net dgn putera.com,rasa mcm terasing kalau pegi sana ,org masuk pun tak banyak ,apasal tak campur sekali ha .

aku tak perasan ader putera.net tongue.gif mmmm....mmg zaman skrg ni ramai org dah x bape minat bincang pasal agama...kalo bincang pun lebih kpd ritual ibadat saja (tanya bab solat etc lebih kpd fardhu ain)...aku merujuk kpd forum2 agama yg x bape dpt sambutan tongue.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...