Jump to content
Shanai

Pemilihan Moderator

Recommended Posts

Ko dah tukar bidang tu, nak wat camana kan..

tp yang penting nak jd mod ni kena rajin masuk forums....

n than pada observation aku la... Ko antara ahli yang rajin..

Aku rasa baik ko sahut cabaran jd mod nih....  smile.gif

Ini bukan soal 'sape nak tunjuk jantan' atau 'sape nak tunjuk belang'... kalo ahli² Putera bersifat ekstrimis mcm nih, nanti seperti hangat² taik ayam, atau tong dram kosong... atau mcm kuku besi (bg yg 'over' tegas sangat)! Persoalannya; mampukah ahli² Putera.com yg beriya-iya utk menjadi mod, merealisasikan janji mereka utk bertugas sbg mod yg sebenar; yg paling ideal? Janji mesti ditepati, kata² mesti dikotai. Ahli² yg mahu menjadi mod mmg boleh dan mampu melaksanakan tugas sebaik²nya... inilah hasrat admin (En. Shanai), betul tak?

OK, keep the balls rolling!! smile.gif

-- En. hababd pun berstatus 'Pemantau' macam azuan, tapi mana dia menghilang? dah tak bersama lagi ke dgn kita? Nama dia mmg ada dlm Tanya@Putera members list!

Ini bukan soal 'sape nak tunjuk jantan' atau 'sape nak tunjuk belang'... kalo ahli² Putera bersifat ekstrimis mcm nih, nanti seperti hangat² taik ayam, atau tong dram kosong... atau mcm kuku besi (bg yg 'over' tegas sangat)! Persoalannya; mampukah ahli² Putera.com yg beriya-iya utk menjadi mod, merealisasikan janji mereka utk bertugas sbg mod yg sebenar; yg paling ideal? Janji mesti ditepati, kata² mesti dikotai. Ahli² yg mahu menjadi mod mmg boleh dan mampu melaksanakan tugas sebaik²nya... inilah hasrat admin (En. Shanai), betul tak?

OK, keep the balls rolling!! smile.gif

-- En. hababd pun berstatus 'Pemantau' macam azuan, tapi mana dia menghilang? dah tak bersama lagi ke dgn kita? Nama dia mmg ada dlm Tanya@Putera members list!

Tu la macam aku cakap, status pemantau pon kalu tak rajin buat semak list aje. Kita dalam forum ni tak yah la nak tunjuk jantan or betina, or wizard or |\/|o|\|x3y or l337 dan sebagainyer, sini tempat untuk bincang, kalau dpt selesaikan masalah kita, syukur, cuba elakkan bagi jawapan yang terlampau sopan spt "go 600613"

the ball keeps rollin' biggrin.gif

Edited by eci

Aku cadangkan "mfar" sebagai backup mod forum sembang...

OK itu je...komen lebih2 kang kena suruh jadi mod plak....

Actually, aku tau aku dah tersasar dari tajuk. Tp cuma nak terangkan ttg Enche Hababd skrg. Hababad ni, menjalankan perniagaan sendiri. Sekarang, ni, veri veri bizi. Dia pun, dari putera lama pun jarang beri reply pd topik2 dlm forum. Cuma baca je.

Hababd ni dah hampir separuh abad juga la umurnya. Jadi, lebih kepada "abang-besar" kpd majoriti kita di sini. Itu la agaknya knp En Shanai melantik dia sbg pemantau. Org berusia sikit ni, lbh kewl dan lbh berdiplomasi. Anggap je la cam taiko .. kalo tade kes besar, tade turun padang hehehe. Bgmanapun, Hababd ada pEngaJaRan dan ^kamilskaz^ yg blh jadi mata dan telinga beliau di putera.com ni ..

p/s: Ini cuma pandangan peribadi aku shj. bkn sbg wakil kpd nama-nama di atas.

Assalamualaikum,di sini aku nak mencalonkan diri aku dalam topik yang ko orang nak bagi la kat aku,tp aku rasa aku leh handle topik sudut pelajar

Aku cadangkan "mfar" sebagai backup mod forum sembang...

OK itu je...komen lebih2 kang kena suruh jadi mod plak....

Bunyi macam kasar skit, tapi saya tolak mentah² nak pegang duty dlm forum berkenaan kerana ruangan itu bukan kebiasaan saya dry.gif Biasanya saya surf kat forum Pengaturcaraan, dan Permainan & Hiburan. Malah skarang nak cuba terlibat aktif skit dlm forum Windows n Perkakasan (banyak ilmu kat sana smile.gif)

Edited by mfar

tak payah sebut nama dia dah tau, mana tuan admin tak keluaq 2 pon

tuan admin online pada waktu tengah malam.....nak pilih mod ni bukan senang...perlukan penelitian yang betul-betul utk memilih user yang benar-benar layak...so admin perlukan masa utk menilai seseorang tu dulu sebelum dilantik menjadi mod...

dah melalut lalut dah. badut kalau dah pandai click button reply, ni la jadinya.

topik ni dikunci. bila admin dah decide esok, dia akan bukak.

akhir kata, calonkan diri anda untuk menggantikan orang yang ko tak suka, kalau ko rasa ko bagus. jangan jadi bacul menaip je pandai, terutama kepada batu api batu api dengan kaki kondem mod tempohari.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...