Jump to content
Shanai

Pengesahan Keahlian

Recommended Posts

lawak betul la ko ni wan hidayatulhusna...

mana ko dapat tau pasal web ni?

ko kena la register dulu...

kat sini tempat Pusat Rujukan Ilmu Teknologi Maklumat dan Komunikasi...

haah. dah reply guna email yg slalu guna tu jer. dri tpt yg sama dpt email nih. so tak der ape2 lah kan lps ni. thanks bro.

aku pon dapat gak email nie tanya username yg berbeza kat putera.com n putera.net.........n aku dah balas dah!!!

ok thanks mr shania......suma ok biggrin.gif

Assalamualaikum dan Salam Sejahtera,

Kepada sesiapa yang telah mendaftar sebagai ahli di PUTERA.com tetapi sehingga kini masih belum menerima e-mel pengesahan (validation) menerusi e-mel anda diminta menghubungi pihak admin melalui Posting ini atau e-mel

admin @ putera.com

Sekiranya anda tidak ingin mendaftar (ingin batalkan username yang tidak jadi nak daftar), anda boleh maklumkan juga kepada pihak kami.

Sekiranya kami tidak mendapat sebarang maklum balas, kami akan menganggap anda tidak ingin mendaftar menggunakan e-mel yang dinyatakan.

- Admin

Guest Guest_MAT_*

Assalamualaikum dan Salam Sejahtera,

Kepada sesiapa yang telah mendaftar sebagai ahli di PUTERA.com tetapi sehingga kini masih belum menerima e-mel pengesahan (validation) menerusi e-mel anda diminta menghubungi pihak admin melalui Posting ini atau e-mel

admin @ putera.com

Sekiranya anda tidak ingin mendaftar (ingin batalkan username yang tidak jadi nak daftar), anda boleh maklumkan juga kepada pihak kami.

Sekiranya kami tidak mendapat sebarang maklum balas, kami akan menganggap anda tidak ingin mendaftar menggunakan e-mel yang dinyatakan.

- Admin

Ahh!! Shanai nak tanya... naper ada Ahli putera ada Status member dan ada yang learning? apa beza duan status tu?

Guest didy

aduh..sshnye nak dftr.....dh byk kali wat xde ape2 respon pun..asal pn aku xtau la.... <_<

Ahh!! Shanai nak tanya... naper ada Ahli putera ada Status member dan ada yang learning? apa beza duan status tu?

Saya pun nak tau jugak apa beza status "member" dan "learning" tu. ada had posting ker??

Sekadar Pertanyaan :)

saya sudah mendaftar..tetapi masih belum dapat email pengesahan...([email protected])

kalau guna yahoo atau hotmail sila check dalam bulk mail....kalau masih tak dapat, cuba resend validation mail kalau dah terdelete

Guest

zaitul masih tak dpt login...daftar baru pun tak blh...dh isi borang tp lps dh kirim still kluar yg sama...aduu..letih

zaitul masih tak dpt login...daftar baru pun tak blh...dh isi borang tp lps dh kirim still kluar yg sama...aduu..letih

ape yg payah sangat nak register ni.meh abg tolong. :lol: bak 2 nick, 2 emeil.nanti siap zaitul check dalam emeil dan aktifkan kat dalam tu.

adakah saya dah disahkan

kalau dah boleh buat posting, maknanya anda bukan lagi dalam status validating

Assalamualikum warga putera.com semua.

Saya baru saje validate dan dah boleh reply post dah.

Banggenyer post pertama ni.

Semoga boleh beri tunjuk ajar.

Thanks again.

alah bosannya

kita pun dh lama daftar jd ahli

tiap2 kali nk add reply mesti tak leh nk add..rasa nk merajuk pun ada..lepas tu kita register lg sekali...dapat plak...tapi tgk topik lah..kadang2 faill

bosan jgk kekadang tuh

napa yer???

Guest

sy dah penah jadi ahli tapi apesal tah ttiba takleh nak post lagi..kata sy masih belum mdaftar...pastu dah daftar baru, masih tak dpt email utk disahkan...

1) adekah email sy dah tak valid utk forum ni?

2) kene buka akaun email yg baru ke?masalahnya guna kawan saya punya pun masih berlaku hal yg sama...dia keluar balik borang tu (maknanya saya taktau dia dah send email pengesahan atau belum)

3)seharusnya benda ni tak patut terjadi kat putera.com (hal camni kan admin kena clear betul2...~camne boleh still berlaku masalah pendaftaran??)

4)harap admin berlapang dada...

sy dah penah jadi ahli tapi apesal tah ttiba takleh nak post lagi..kata sy masih belum mdaftar...pastu dah daftar baru, masih tak dpt email utk disahkan...

1) adekah email sy dah tak valid utk forum ni?

2) kene buka akaun email yg baru ke?masalahnya guna kawan saya punya pun masih berlaku hal yg sama...dia keluar balik borang tu (maknanya saya taktau dia dah send email pengesahan atau belum)

3)seharusnya benda ni tak patut terjadi kat putera.com (hal camni kan admin kena clear betul2...~camne boleh still berlaku masalah pendaftaran??)

4)harap admin berlapang dada...

harap dapat berikan username atau email supaya perkara ini boleh disiasat.

Kalau tak ada username/email, saya minta maaf sebab saya tak tahu nak siasat apa!

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...