Jump to content
electroboy

Laman Web Khas Untuk Beginner Belajar...

Recommended Posts

terima kasih pada semua yang bagi pendapat dan cadangan.

semua cadangan anda sedang dalam pelaksanaan.. my teams and I are working around the clock untuk projek yang terbaru. Alhamdulillah, tak hlama lagi kami akan muncul dengan nama + projek baru (tp konsep sama dengan Izuardi Network sekarang ni), dan kami dalam proses pendaftaran pertubuhan, core members pun semakin ramai dilantik untuk pergerakan pertubuhan kami nanti.

setakat ini biar core members usahakan dulu projek ni... nak cakap progress kami sekarang mmg amat baik sekali (ayat redundant tongue.gif), tp tak sedaplah cerita benda yang masih belum siap lagi..nanti dah nampak hasil baru aku post di sini.. skang busy skit kami... tp aku masih melawat putera tiap2 hari..cuma mungkin akan kurang posting je... tongue.gif

Bagus izwardi... teruskan upgrade website anda...

alahai... apsal lah dari tadika sampai sekarang org asyik misspell nama aku.. tongue.gif ohoho harap2 nama baru projek ini (yg lebih user friendly) tidak menimbulkan kekeliruan pada anda lagi... thanks kepada semua yang bagi sokongan.

Beberapa artikel aku rase kena redefine kandungan dan fakta. Bila aku baca bab BIOS, aku teringat link nie.

Cuba check.

Satu lagi ko kena bezakan antara CMOS dengan BIOS.

Good luck for U smile.gif

Edited by OngBok

thanks ongbok... mmg banyak kena refine balik.. sbb tu aku syukur ramai org yg murah hati nak tolong bagi feedback sebegini. biggrin.gif

Izuardi Network kini dikenali sebagai Inspire Lab. Sertai komuniti kami di:

http://www.inspirelab.com/

hehehe...aku dah daftar!!!

tahniah aa..

ader gaks warga Putera.com yg cam izuardi tuh.......

teruskan usaha.. smile.gif

terima kasih atas sokongan semua..

Website tu baru berusia sehari sejak aku upload core semalam. sebenarnya aku saja tak nak hebahkan lagi sebab aku dlm proses menyusun dan upload lebih banyak tutorial & artikel, terutamanya di bahagian programming dan design tu... tu semua content lama, aku pun dlm proses upload tutorial pasang pc versi baru yg tampung kekurangan versi lepas. dan lagi ada masalah tarikh/masa dan filter plak di forum tu. tp aku saja je letak di signature putera aku URL projek baru tu.

Untuk makluman semua, artikel dan tutorial yg aku tulis akan dikongsi bersama dengan ruangan artikel putera.com apabila siap kelak. artikel dari ahli2 lain di website tu adalah pada budi bicara masing2.

kami pun dlm perancangan awal nak buat 'roadshow' (org panggil roadshow ke?) ke sekolah-sekolah atau pusat kebajikan terpilih untuk beri bengkel kemahiran PC (dan mungkin programming oleh member2 yg professional) percuma. tp masih di peringkat awal sebab masalah budjet dan paperwork... dan terlalu awal utk cakap lebih banyak lagi.

terima kasih sekali lagi atas sokongan semua. dan ucapan terima kasih pada ongbok, hoodlums dan ramai lagi annonymous (kalau aku terlupa nak sebut jgn kecil hati ye... tongue.gif) yang memberi sokongan dan memperbetulkan segala kecacatan yang terdapat di projek ini. terima kasih sekali lagi.

terima kasih atas sokongan semua..

Website tu baru berusia sehari sejak aku upload core semalam. sebenarnya aku saja tak nak hebahkan lagi sebab aku dlm proses menyusun dan upload lebih banyak tutorial & artikel, terutamanya di bahagian programming dan design tu... tu semua content lama, aku pun dlm proses upload tutorial pasang pc versi baru yg tampung kekurangan versi lepas. dan lagi ada masalah tarikh/masa dan filter plak di forum tu. tp aku saja je letak di signature putera aku URL projek baru tu.

Untuk makluman semua, artikel dan tutorial yg aku tulis akan dikongsi bersama dengan ruangan artikel putera.com apabila siap kelak. artikel dari ahli2 lain di website tu adalah pada budi bicara masing2.

kami pun dlm perancangan awal nak buat 'roadshow' (org panggil roadshow ke?) ke sekolah-sekolah atau pusat kebajikan terpilih untuk beri bengkel kemahiran PC (dan mungkin programming oleh member2 yg professional) percuma. tp masih di peringkat awal sebab masalah budjet dan paperwork... dan terlalu awal utk cakap lebih banyak lagi.

terima kasih sekali lagi atas sokongan semua. dan ucapan terima kasih pada ongbok, hoodlums dan ramai lagi annonymous (kalau aku terlupa nak sebut jgn kecil hati ye... tongue.gif) yang memberi sokongan dan memperbetulkan segala kecacatan yang terdapat di projek ini. terima kasih sekali lagi.

aku ade gak masuk tengok !! tapi ko tak berapa focus kat pc yg dah ade window !!! cuma kat pc baru ajer !! harap ko leh bukak tutorial camna nak reinstall window lak akan datang lebih details !! cadangan sahaja .anyway tahniah ler !!! dan selamat maju jaya.