Jump to content
Sign in to follow this  
Power

Copyright Protected

Recommended Posts

Aku nak tanya sikit.

Boleh tak aku copy maklumat kat putera.com kemudian aku upload ke website aku untuk dijadikan tip/panduan kepada orang ramai. Semua artikel yang disalin dari putera akan diletakkan pada nota kaki.

Ooop! ada feature baru. Warn 0% apa fungsinyer?

Ade ker orang lain nampak status warn aku. Aku tak nampak orang lain punyer

tanye la kat forum cadangan tu lagi elok.

Aku nak tanya sikit.

Boleh tak aku copy maklumat kat putera.com kemudian aku upload ke website aku untuk dijadikan tip/panduan kepada orang ramai. Semua artikel yang disalin dari putera akan diletakkan pada nota kaki.

Ooop! ada feature baru. Warn 0% apa fungsinyer?

Ade ker orang lain nampak status warn aku. Aku tak nampak orang lain punyer

Power,

Tak salah agaknya. Mungkin taruk sekali link asal dimana anda ambil text tersebut...

apa kata ko cuma provide "link" je kat website ko supaya user tu pegi website ni dari dia baca website ko padahal sourcenya cedok kat sini. atleast kalau ko nak dapatkan kredit pun, buat link contoh macam redirect.asp?putera=100 contoh la. macam aku pun provide link ke putera.com kat website aku, aku pastikan aku dapat kredit dengan mengira berapa ramai yang guna link tu setiap kali diorang bukak website aku dengan menggunakan file redirect.asp?name=putera. senang cerita, kedua dua belah pihak dapat untung. apa apahal sekalipun, sumbernya tetap disini, melainkan ko buat satu artikel yang tak sama langsung dengan dalamni. ayat mudah dia, amik isi penting, pastu tukar jalan cerita. ala, student kita kat sini pun selalu gak buat, copy paste dari kawan, tukar tukar ayat sikit je.

P/S: cuma pendapat 2sen aku.

tu mmg dah jd lumrah.. bila org dah start tangguh... last2 minit/seconds br nak buwat.. camtuh la slalu terjadi.... kalau start dr mula2.. smpt gak nak bwat 'R&D' tongue.gif