Jump to content
Sign in to follow this  
kuri

Account Registration

Recommended Posts

::Erm...just nak bagi cadangan je ni...tak tau lah dah ada ke belom...kalo dah ada, arap maap la ek! biggrin.gif

Beginilah al-kisahnya..

Oleh sebab ramai spammers dalam forum ni, saya selaku juga ahli baru ingin mencadangkan bahawa eloklah kiranya tempoh untuk ahli² baru dapat mengfully activate kan account mereka melalui email mereka setelah melalui tempoh matang selama 3 hari, atau lebih berbanding tempoh sekarang iaitu selama 1-2 saat sahaja

Ini kerana ada saya perhatikan terdapat segelintir pengguna yg mengregister account baru semata² untuk membuka topik² yg tak berkaitan ( lihat contoh )dan ada juga yg tinggalkan topik yg mereka buka setelah dimaki hamun oleh pengguna² lain

Itu sahaja dari pihak saya. Sekian terima kasih

::Pergh...macam buat surat dekat pengetua sekolah pulak!! ph34r.gif

1. bazar memang tempat untuk iklan bisnes ko, halal ke idak belakang kira (part ni ako tak setuju). so ape die buat tu halal dalam peraturan putera. so kalo ko nka iklan bisnes ko buat la kat situ, jangan buat kat tempat lain.

2. ade orang register untuk mintak tolong. ade orang register untuk tolong orang. ade orang register untuk sembang2. ade orang register untuk dapat kawan. dan ade orang register untuk iklan ape yang die buat/jual.

menarik juga idea anda, kira macam "tempoh percubaan" la ye?

harap admin baca cadangan anda

Aku pun setuju juga cara ni sebab banyak forum buat cam ni. Cth forum di http://www.videohelp.com maknanya selepas register tiga hari lepas tu baru boleh post..tapi Invision Power Board ni boleh support ke macam tu.

admin pun tak respon apa apa sebab dia sibuk amat.

kalau nak ikutkan, kitorang bukan setakat nak tapis pengguna baru, tapi pengguna lama yang kelakuan dia boleh berubah ubah macam sesumpah, kejap jadi badut, kejap emosional gila, kejap suka menyindir orang, kejap jadi macam paderi, kejap jadi macam kambing suruhan (kononnya menyuarakan ketidakpuashatian orang lain).

yang jenis2 macamni pun kitorang nak tapis jugak kalau nak ikutkan tapi sebab nama pun forum terbuka, tahan tahankan ajela laugh.gif

Satu poll dah dibukak..nak tgk respon pengguna secara undi plak...kira reply kat sana lah ek!! ph34r.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...