Jump to content
Sign in to follow this  
milooaiss

Siapa Pernah Pakai Xm2?

Recommended Posts

ari tu aku bawa kete p servis dan bg taw pekerja tu bhw aku nk tukar tayar dh. pekerja tu cadang aku pakai tayar XM2 lah. aku dh p check feedback2 ttg tayar tu online dan rasanya tayar tu best gak lah. feedback tu smua bagus. sini sesape yg pernah pakai tayar ni? blh x bg komen? hihi

tapi aku memang dengar banyak pengguna xm2 beri maklum balas yg baik  tayar ni…

tambahan harga ni agak munasabah berbanding dengan yg lain…dan kalau nak beli tayar jenama dan ada bajet ni, xm2 memang berbaloi utk beli..

aku pun telah buat banyak kajian tentang tayar ni..hehehe..sebab aku nak tukar tayar kebelangkan ni..x pasti nak pilih XM2, bridgestone ecopia atau continental cc5?

smua tayar mmg akan ade kabaikan dan keburukan diri lah. tp tabiat memandu akan menjejaskan ketahanan tayar tuh lah. klo wak memandu dgn cemas, tayar tu mmg akan tahan lebih lama.

aku setuju dgn pa yg melindaapang cakap.tayar bukan ada kebaikan sahaje,paling penting ialah pilih tayar yg paling sesuai kereta wak..

ari tu aku bawa kete p servis dan bg taw pekerja tu bhw aku nk tukar tayar dh. pekerja tu cadang aku pakai tayar XM2 lah. aku dh p check feedback2 ttg tayar tu online dan rasanya tayar tu best gak lah. feedback tu smua bagus. sini sesape yg pernah pakai tayar ni? blh x bg komen? hihi

klo x guna XM2 yg lain pon blh

cam Achilles ATR yg aq sedang guna, x bising, sedap dibawa, rage 200+

rim aq 15" jd masih blh tahan nih

klo x guna XM2 yg lain pon blh

cam Achilles ATR yg aq sedang guna, x bising, sedap dibawa, rage 200+

rim aq 15" jd masih blh tahan nih

mcm baik jugak...rim saya besar drpd awak 17"

saya akan tanya kat kedai sblm tukar

xm2 ni memang sesuai dengan ku..tak pernah kesal sehingga hari ni…tayarnya sangat diam tak buat bising macam tayar yg lain..dan ia dapat berfungsi dengan baik semasa nak buat belok…sangat lancer..awak akan tau selepas guna kan..susah nak cakap sini..

dan aku sangat suka Cengkaman tayar ni semasa kecemasan brek..memang tempat satu..kepuasan tu hanya dapat tau selepas gunakan..

xm2 ni memang sesuai dengan ku..tak pernah kesal sehingga hari ni…tayarnya sangat diam tak buat bising macam tayar yg lain..dan ia dapat berfungsi dengan baik semasa nak buat belok…sangat lancer..awak akan tau selepas guna kan..susah nak cakap sini..

dan aku sangat suka Cengkaman tayar ni semasa kecemasan brek..memang tempat satu..kepuasan tu hanya dapat tau selepas gunakan..

ye.. nnt aku pon nk beli tayar tu dan cuba pakai.. semoga tayar tu x kan mengecewakan aku lah.. sbb smua org pon cakap baik kan.. hihi