Jump to content
Sign in to follow this  
lord_adly

Jmti Ke U Ke Matrix?tulun

Recommended Posts

ohoy nk mtk pndpt ket..
ak bru dpt twran ke program asas teknologi kjurutraan kt jmti..
alaa yg 6bulan toh..
so skg ak nk tnye mne lg ok?
u ke matrix ke jmti??
tulun eyh cz jmti neh die soh reply lik this 17..

salam.. rasanya takde org bg nasihat lg ni... ko dh dpt jawapan ko ke belum? kalu belum aku nasihat kan ko timbangkan yg mana yg selamat.. matrix bagus... peluang ko nk pilih u lain pun besar sbb ko dr matrix, maknanya hanya certain org je yg dpt peluang gi matrix ni... yg lagi JMTI? aku tak tau menatang apa tu... tp kalu ko buat program asas kat sane pastu terus sambung kat sane gk, aku rasa beter ko amik yg JMTI tu... sbb mcm manapun tempat ko dh ada dh. bahayanya matrix ni kalu ko fail, ko fail.

ko takleh nk transfer kredit ko ke tempat lain....

so.. fikir2kan lah...

yer sokong cakap teri.. kalau hang amik matrix means hang kena struggle kena buat yang terbaik... sebab budak2 matrix nih bukan calang2..semua hebat2 belaka....lagi pulak result kena power baru dapat tempat di U... kalau rasa nak buat ala kadar aku rasa better jangan melangkah ke matrix...

masuk U terus ok jugak kalau dapat kos yang diidam-idam kan...

JMTi... ini belajar teknikal..kalau kuar dari sini selalu gaji mahal nih... abis asas tuh hang sambung kat situ jugak... kalau nak sambung tempat lain PSDC adalah yang terbaik... pebetui mesin jer arr keje hang... ingat semua orang leh dapat ke..??? tak semua pung...

fikirkan arr sedalam nya... yang penting hang kena ada matlamat masa depan hang.. baru senang buat pilihan... Good luck ya...

[quote name='akuccputsedut' timestamp='1292482629' post='1056691']
yer sokong cakap teri.. kalau hang amik matrix means hang kena struggle kena buat yang terbaik... sebab budak2 matrix nih bukan calang2..semua hebat2 belaka....lagi pulak result kena power baru dapat tempat di U... kalau rasa nak buat ala kadar aku rasa better jangan melangkah ke matrix...

masuk U terus ok jugak kalau dapat kos yang diidam-idam kan...

JMTi... ini belajar teknikal..kalau kuar dari sini selalu gaji mahal nih... abis asas tuh hang sambung kat situ jugak... kalau nak sambung tempat lain PSDC adalah yang terbaik... pebetui mesin jer arr keje hang... ingat semua orang leh dapat ke..??? tak semua pung...

fikirkan arr sedalam nya... yang penting hang kena ada matlamat masa depan hang.. baru senang buat pilihan... Good luck ya...
[/quote]

buat la pilihan yang terbaik..zaman sekarang belajar kat mana tak penting tetapi kita pandai gunakan ilmu yang kita dapat itu untuk memajukan diri kita sendiri..selamat maju jaya..

aku rekemen jmti. banyak member aku kat sana, diorang tak menyesal duk situ.