Jump to content
hotfloppy

Pdc Edisi Utara - Mai Kita Pakat2 Kenai

Recommended Posts

[quote name='ztecon' date='04 October 2010 - 05:57 PM' timestamp='1286186268' post='1049347']
assalammualaikum....

berapa orang yang terlibat ....
[/quote]

waalaikumsalam...

3orang jer yang pi.. janji 4 orang yang confirm pi pastu sowang last minit ada prob cancel.. jadi kitaorang ber3 jer arr...

[quote name='hotfloppy' date='04 October 2010 - 06:11 PM' timestamp='1286187092' post='1049349']
upload picture miss m !! hahaha..

sory la cpot, miss m dan panglima, sebab aku tak dapat join semalam.. sory bangat deh..

takpe2.. kita plan utk lain kali.. kalo dah 3 org pon boleh jadi, ni kan lak kalo ramai..

so, pada sapa2 yg tak percaya pada geng utara, tungguuuu ~

[i]p/s: nak cakap byk pon takleh, aku sniri pon tak pi smalam... last minute punya masalah.. hahahahahahaha..[/i]
[/quote]
gambar seperti yang dijanjikan yek... kasi ushar ler puas2 sapa yang tak caya tuh... caiiittt...
[spoiler][img]http://farm5.static.flickr.com/4145/5051579828_a77785c349.jpg[/img][/spoiler]

P/S:lupa plak nak amik gambar ber3 masa makan pizza tuh kan... hihihihi.. takper later 2nd gathering amik gambar ramai2 tuh pun kalau ramai laa... hahahhahaha

takkan bagus je kot bro tj....kitorg dah sahut cabaran tuh...

weyh...moh berbabekiu lak ujung bulan nih....kali nih kita pi belah pantai bersih lak...idea nih aku dah sajes 4 juta kali dah nih..tp still xjalan gak....
:155:

[quote name='Are~Miey12' date='05 October 2010 - 10:24 AM' timestamp='1286245454' post='1049381']weyh...moh berbabekiu lak ujung bulan nih....kali nih kita pi belah pantai bersih lak...idea nih aku dah sajes 4 juta kali dah nih..tp still xjalan gak....[/quote]
hoho...selamat2 berbabekiu...aku dah pergi meninggalkan bumi tanah melayu pada waktu tersebut...

kesian aku floppy, diapit 2 gadis manis :67:

okay la tu panglima, diapit 2 dayang.. hahaha..haa.. pantai bersih.. sempoi gak tu.. dekat skit ngan umah aku.. kalo ada ape masalah sekalipon, aku tetap leh pi.. baper minit je pon dari kepala batas.. hahahaha..tapi barang2 utk berBBQ ade ke ?? [b]takkan nak bakar atas zink je kot..[/b] hahahaha..

yg tuh kita serah kt cput....
meh aku lantik siap2 no,

[b]organiser:[/b] akuccputsedut (merangkap beli barang, siap2 apa yg patut utk bbq..termasuk perap ayam..pendek kata, suma kejala bg kat cput)
[b]tukang kipas:[/b] naim (sj aku denda pasai aritu tak mai) :125:
[b]tukang makan n komen :[/b] aku n the rest (kalo ada la...kalo takdak, aku sorg pun cukup dah)

hahhahahaa...undian n sebarang bantahan ditutup.sekian :153:

[quote name='Are~Miey12' date='05 October 2010 - 12:20 PM' timestamp='1286252426' post='1049391']
[b]tukang makan :[/b] aku n the rest (kalo ada la...kalo takdak, aku sorg pun cukup dah)[/quote]
aloh...boleh caya ke [size="1"]budak kecik[/size] boleh habiskan? haha

saya sokong cadangan miss,

kalo tukang makan tu, leh letak name aku hehehehe
aku memang tak suke tgk makanan tak abes nie :P

oo.. denda aku jadi tukang kipas ye.. hahaha..

aku ni selera western skit tau, so kalo aku yg jaga, mmg daging tu half cooked la.. silap2 quater je.. sanggup ke makan ? hahahahaha..   :125:

p/s: apa nih, sapa sorang pon tak pakai tshirt putera !!!! kiranya, kalo aku pi aritu, aku sorang je la pakai tshirt tu.. ciss..   [img]http://forum.putera.com/tanya/public/style_emoticons/default/dry.gif[/img]

@panglima: aritu mkn pizza...so kena kontrol..

@kerul: alaaa ko sembang jelah kan....dtg tak pun....

@naim: smpi ke ati ang tgk aku mkn darah2 ayam tuh..huhuuuuu..ala kalo ang jd pi aritu, kita leh jnji 2 org pakai tshirt putera...bru arr sehati sejiwa..... :13:

miss m, lebih dari sampai.! hahahahaha..

aku dah siap iron tshirt putera sejak dari malam tu lagi.. semangat giler seh.. tapi apa nak buat, kita hanya merancang, Tuhan jua yg menentukan.. cewahhh.. hahahahaha..

takpe2, benda dah jadi sejarah.. tapi utk BBQ nih, kalo jadi, apa kata kita wajibkan semua pakai tshirt tu.. bagi yg takde tshirt putera lak, pakai tshirt hitam berkolar.. amacam ??

[b]p/s: tak puas ati tol aku tgk gambar pizza tu.. cik cpot, bleh tak remove gambo tu ?? hahahaha..  [/b]

[quote name='TJ-Ariff' date='05 October 2010 - 08:30 AM' timestamp='1286238637' post='1049371']
ha ha .. bagus3x..
[/quote]

bagus jer jawapan nya... bila nak join sekali..?? nak tunggu 10 orang baru nak join.. 2-3 tahun lagi arr nampak gaya nya...

[quote name='Panglima Khalid' date='05 October 2010 - 11:21 AM' timestamp='1286248870' post='1049382']
hoho...selamat2 berbabekiu...aku dah pergi meninggalkan bumi tanah melayu pada waktu tersebut...

kesian aku floppy, diapit 2 gadis manis :67:
[/quote]

ooopppssss.... kitaorang manis ke nih..??? hahahhaha... aku tak apit hang pung pang5... waakkakakaka.... nuh myra yang dok apit... wakakkakakka

[quote name='Are~Miey12' date='05 October 2010 - 12:20 PM' timestamp='1286252426' post='1049391']
meh aku lantik siap2 no,

[b]organiser:[/b] akuccputsedut (merangkap beli barang, siap2 apa yg patut utk bbq..termasuk perap ayam..pendek kata, suma kejala bg kat cput)
[b]tukang makan n komen :[/b] aku n the rest (kalo ada la...kalo takdak, aku sorg pun cukup dah)

[/quote]

pandai2 jer laa hang letak aku jawatan pe yek... caaiittt... ujung2 bulan tuh biar arr 30hb yek.... aku owait jer.. tapi korang jangan laa order saja.. ongkos nya kasi jugaklaa... baru leh budget nak beli pe,....hihihihi

[quote name='hotfloppy' date='05 October 2010 - 01:16 PM' timestamp='1286255776' post='1049398']
[b]p/s: tak puas ati tol aku tgk gambar pizza tu.. cik cpot, bleh tak remove gambo tu ?? hahahaha..  [/b]
[/quote]

hahahaa...jiwa naim kaco dah tgk pizza.bravo cput..target menjadi! hahhaha..

weyh2, sat...kita 3org je kot...panglima takdak..bro tj nk tggu smpi 10org bru nk join..adeh..feel ka nk berbabekiu bertiga ja nih???

[quote name='akuccputsedut' date='05 October 2010 - 01:25 PM' timestamp='1286256314' post='1049400']
bagus jer jawapan nya... bila nak join sekali..?? nak tunggu 10 orang baru nak join.. 2-3 tahun lagi arr nampak gaya nya...

ooopppssss.... kitaorang manis ke nih..??? hahahhaha... aku tak apit hang pung pang5... waakkakakaka.... nuh myra yang dok apit... wakakkakakka

pandai2 jer laa hang letak aku jawatan pe yek... caaiittt... ujung2 bulan tuh biar arr 30hb yek.... aku owait jer.. tapi korang jangan laa order saja.. ongkos nya kasi jugaklaa... baru leh budget nak beli pe,....hihihihi
[/quote]

<_< ckit sgt le pic nye kalo ye pun....cer upload lagik bg kami jeles kah3...
nmpk cm best jerk huahuahuahua :137:

meh aku lantik siap2 no,

[/quote]

assalammualaikum....

saya nak bahagian nie
[b]tukang makan n komen :[/b] :blush:

[quote name='Are~Miey12' date='05 October 2010 - 01:46 PM' timestamp='1286257569' post='1049404']
hahahaa...jiwa naim kaco dah tgk pizza.bravo cput..target menjadi! hahhaha..

weyh2, sat...kita 3org je kot...panglima takdak..bro tj nk tggu smpi 10org bru nk join..adeh..feel ka nk berbabekiu bertiga ja nih???
[/quote]

okies kalau confirm nak wat ujung bulan nih owait jer.. kalau rasa cam tak cukup sangat 3 orang tuh jangan risau... suh naim bawak geng dia.. aku bawak 2-3 orang kawan2 aku... n hang bawak..??? hang bawak diri dah arr myra kawan hang bukan ada sini pung,.... wakkakakakakka...

hang ajak laa kawan ofis hang 1-2... ha ok pe... kan kan kan..???

so event details nya seperti dibawah:
[b]tarikh[/b] : 30 October 2010 (sabtu)
[b]masa[/b] : 4.00 petang
[b]tempat [/b]: Pantai Bersih
[b]kena bayor[/b] : RM10/head
[b]pakaian[/b] : T-shirt PUTERA..
[b]BBQ[/b] : ayam, udang, sosej, nasi tomato/putih, air oren F&N..dlll
[b]forumer yang bakal hadir[/b] :
1. Are~Miey12
2. hotfloppy
3. akuccputsedut
[b]motif perjumpaan[/b] : sje gedik santai tepi laut sambil bakar2 n mengkedarah apa yang ada....

P/S: sesiapa yang nak join lagi bleh arr update sendiri name list forumer yang bakal hadir tuh yer...harap maklum..

ah...sume nk bwk mmbe luar plak....xleh jadik arr cmni!
oke2...aku pun nk bwk kwn aku gakla...bekas forumer ekceli..
so, kira xdela mnyimpang sgt bwk 'membe-membe luar' kan..
hahhahahaa...pandai2 aku ja..ntah2 org tuh ada hal lain ms tuh nnt .. Edited by Are~Miey12

member luar ?? nak bawak sape eh.. member2 aku ni, kebanyakannya suka kalo org ajak pi open house.. tapi kalo ajak lepak2 makan kat kedai, berat skit.. paham tak maksud aku ?? hehehehe..

ala, kalo cpot bawak 2 member, miss m bawak 2 member, dah ade 6 org.. tambah aku jadi 7 org.. okay la tu.. :D

kalau korang tak mau bawak.. kira kita ber3 jer arr... aku ok jer.. kita bakar sama2 ayam tuh pastu kita makan sama2.. aku suh mak aku wat nasi tomato.. wakakakkaka....

assalammualaikum...

wahh bestnya bakaq2... tapi aritu saya ada kursus... adehh... sedihnye... sob2

[quote name='akuccputsedut' date='06 October 2010 - 10:23 AM' timestamp='1286331785' post='1049471']
kalau korang tak mau bawak.. kira kita ber3 jer arr... aku ok jer.. kita bakar sama2 ayam tuh pastu kita makan sama2.. aku suh mak aku wat nasi tomato.. wakakakkaka....
[/quote]

kalo bertiga je, cukup ke sorang 10 inggit ??

[quote name='hotfloppy' date='06 October 2010 - 10:59 AM' timestamp='1286333999' post='1049476']
kalo bertiga je, cukup ke sorang 10 inggit ??
[/quote]

RM30 cukup laa... nak beli ayam sampai 5 ekoq kaa..??? pi pung ber3 jaa...ayam sowang 5 ketui cukup arr...15ketui ayam.. pastu beli arr sosej.. ayaq.. arang ada lagi kot kat umah aku yang lebih2 nya... belasah jer arr...

[quote name='akuccputsedut' date='06 October 2010 - 10:23 AM' timestamp='1286331785' post='1049471']
[/quote]

perghhh mantap! nih yg aku syg sgt kt kak cput nih...mcm paham2 je...nnt mtk mak ang buat sedap2 sket no....

@naim, mmbe byk2 songeh nih toksah dok bwk! buat nyusah ja...mmbe aku tuh laki...nnt ang geng ngn dia je ms gath sok..oke..

wahhhh!! lmbt pulak nk smpi ujung bulan nih! xsbr aku.... :63:

:32: Sedapnye ayam bakaq...cipot nt upload gambo bebanyok kasi kami jelesh..tuk kali kedua wkkakakakkak :3:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...