Jump to content
bantal

Universiti Teknologi Mara

Recommended Posts

tahniah atas keputusan memasing, cuti pun dah lama, sume org pun dah fedap... ok, pendaftaran utk sume fakulti bermula pada 7 dan 8 of July, TETAPI registration subject secara online bermula hari ini 17 0f June... sila jangan teragak-agak!

aku nak celah jap yek sorry Bantal..

aku nak mintak tolong sesapa senior kat Uitm Arau bile aku masuk nanti tolong la aku skit² pasal U nih aku x tau sgt pasal U benda baru la katakan bagi aku..hehehehe aku course diploma account harap bile aku ada kat sana korang dapat la membantu aku dan other student² yg baru masuk...

erk nak tanya ada pantang larang ker kat Uitm Arau tuh..huhuhuhu sebenarnye ada byk lagi benda aku blur nanti aku tanya lagi~ Thanks smile.gif

saya masuk uitm penang 2 minggu lg...

diploma mekanikal tp rasa nak tukar elektronik....

arini saya dpt tawaran pra-ijazah engineering.... dua2 saya dpt .. diploma ngan pra-ijazah... tp pra-ijzah buat kat shah alam.. taktau nak pegi mana...

Pegi je Pra-Ijazah..jimat masa tuh!

Aku dulu Diploma Mikrobiologi; Fakulti Sains Gunaan UiTM Shah Alam;2000-2003

aku baru masuk Uitm Dungun..kpd sesape yg tau,tul tak kat sini leh online 24/7?mmber aku ckp ada wi-fi kat sini..xtau tul ke tak..

yang ade wireless tu uitm jengka la...kalo tak silap aku la.sebab aku duk jengka ade wireless.

aku baru masuk Uitm Dungun..kpd sesape yg tau,tul tak kat sini leh online 24/7?mmber aku ckp ada wi-fi kat sini..xtau tul ke tak..

Huhu cyberfly. Welkam tu ITM Dungun.

Ok mcm ni. kat Dungun, kita ada Mr PETABITE. cari ah kata Bandaraya Dungun tu, ada satu cybercafe sebelah KFC. nak surf Internet situ, memang layan. dia pun kumpul anime, so kalo mahu trade anime dipersilakan ..

Online 24/7? WiFi? Em, mende tu masih dalam proposal. Dan mungkin akan diimplementasikan dalam masa terdekat. Aku tak boleh sebut nama implementor tu kat sini, tapi beritahu ko, benda ni memang makan masa. Bekas budak ITM Dungun gak .. batch aku dan budak Putera.com juga. Aku dah kasi hint, pepandai la cari kikiki.

Minggu depan insya Allah aku pergi ITM Dungun. Kita jumpa di sana .. sana .. sana .. laugh.gif

Huhu cyberfly. Welkam tu ITM Dungun.

Ok mcm ni. kat Dungun, kita ada Mr PETABITE. cari ah kata Bandaraya Dungun tu, ada satu cybercafe sebelah KFC. nak surf Internet situ, memang layan. dia pun kumpul anime, so kalo mahu trade anime dipersilakan ..

Online 24/7? WiFi? Em, mende tu masih dalam proposal. Dan mungkin akan diimplementasikan dalam masa terdekat. Aku tak boleh sebut nama implementor tu kat sini, tapi beritahu ko, benda ni memang makan masa. Bekas budak ITM Dungun gak .. batch aku dan budak Putera.com juga. Aku dah kasi hint, pepandai la cari kikiki.

Minggu depan insya Allah aku pergi ITM Dungun. Kita jumpa di sana .. sana .. sana .. laugh.gif

kat uitm shah alam macam mana pulak wei???? boleh ke???

Darkwan,bila ko dtg sini?ko ada keje ke?anyway best gak UiTM Dungun ni..cuma kolej jauh nak mmpus.hehe..camne ye aku nak kenal Mr. Petabite tu?nanti bila aku bwk mai pc aku,leh la copy anime dr dia..hehe..

wakakakakaka..aku dari UiTM Arau gi masuk uiTM shah alam cepat tul buat degree aku nihhhhhhhh kekekekekeke laugh.gif

Darkwan,bila ko dtg sini?ko ada keje ke?anyway best gak UiTM Dungun ni..cuma kolej jauh nak mmpus.hehe..camne ye aku nak kenal Mr. Petabite tu?nanti bila aku bwk mai pc aku,leh la copy anime dr dia..hehe..

ko pegi je cc dia tu. agak2 yg ensem ensem tu, dia la. tade orang lain. ko dok gemia eh? memang la jauh. mau 1km gak berjalan tu rasa aku.

aku dtg lambat sikit lagi kot. cuma nak setel clearence aje. tapi bizi gaban ah. maybe bulan depan tapi aku mmg kena datang la nk setel bende alah clearence tu.

PTPTN dah dapat lom? bleh banje aku hahaha. super sempai nih. hormat sikit kakakakaka

p/s: kolej tenggol lening budok puang ke budok laki duduk ? dulu A pmpuan.. B laki .. aa btw prince of andalus .. aku dok subang skang ni ..

Edited by DarkWan

aku dok digemia 3..rasanya dkat 2km kot..nsb baik dah bwk moto..hehe..ptptn aku tak masuk lg..nnti la kl dpt aku blanje..hehehe..skrang ni tenggol semua budak laki duduk..pengarah skrang ni mmg strict gile..tp uitm ni mmg ttp best..leh jln2 ngan awek tepi pantai..hehe..

budak UiTM Shah Alam Diploma Perakaunan ( trak pantas )

Sila beri tunjuk ajar ye senior²ku di Shah Alam!!~

Peace No Offense biggrin.gif

memandangkan ramai seniorku dtg dari UiTM shah alam so aku nak tanya kat mana nak beli sticker utk motor?? pejabat keselamatan kat mana? aku noob pasal uitm shah alam..x abis pun pusing dlm nih huhuhuhu~ harap korang dpt membantu n jasa korang akan ku kenang biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...