Jump to content
Sign in to follow this  
DigIT

Free Akaun Premium Rapidshare

Recommended Posts

tq ultimatez.............aku doakan kau akan dpt keputusan yang cemerlang mase pmr nnti.........selamat menjalani ibdah pose................ ;)

sape nak boleh PM aku..tapi ade job sikit yang korang kene buat..mudah jer...dah buat baru aku share..

Edited by SiR_FAiZ

7/10/2008 ---> aku share dlm 8 orang dulu..

nie pun aku beli dari bro najman..

Edited by SiR_FAiZ

7/10/2008 ---> aku share dlm 8 orang dulu..

nie pun aku beli dari bro najman..

Nak share tu bagi yang post tinggi-tinggi... Kadang-kadang diorang ni saje je daftar kat putera.com sebab nak akaun rapidshare... Yang baru post 1 pon ade.... :angry:

Nak share tu bagi yang post tinggi-tinggi... Kadang-kadang diorang ni saje je daftar kat putera.com sebab nak akaun rapidshare... Yang baru post 1 pon ade.... :angry:

jgn risau..aku amik yang dah post 30 keatas la..nak PM aku je bro :lol:

offer sng jer..ko dah ade paypal account lagi sng.. :lol: just register kat satu site jer..

terima kasih daun keladi sesiapa yang buat job 2... :)

aku akan bagi kalau job 2 da selesai..cam smlm aku chat dgn sorg user..die kate dah buat tapi aku check x de..so maaf aku xdpt bagi la..

ok bagi yang dapat gunakan sebaik mungkin jgn selfish k.. :)

aku buka lagi beberapa tawaran kepada sesiapa yang nak rujuk thread INI

best ar bro ni....bt kerja sikit pun blh dapat akaun rs...saper nak pm la dia...kerja senang jek...aku dah dapat dah..hehehe... :rolleyes:

Edited by ask90

Nape bro,ko ke yang tukar password aritu?macam gelabah je.. :lol::lol:

Salam hormat,

Sorry, tak perasan pernyataan kat atas tu.

JJ ada account RS Premium Valid until: Wed, 21. Jan 2009. Itupun tak guna sepenuhnya so buat apa nak ubah password orang. Tak beretika langsung. Kesian pada mereka yang baru nak try dan gunakan account RS Premium.

Sebenarnya, JJ pun bercadang nak bagi percuma gak tapi sebelum bagi kenalah tanya dulu cara-cara yang selamat agar account tersebut boleh diguna pakai dalam tempoh yang lebih lama dan ramai orang.

Begitulee adanya.

Me kaceh

Edited by jasmanjunid

Salam hormat,

Sorry, tak perasan pernyataan kat atas tu.

JJ ada account RS Premium Valid until: Wed, 21. Jan 2009. Itupun tak guna sepenuhnya so buat apa nak ubah password orang. Tak beretika langsung. Kesian pada mereka yang baru nak try dan gunakan account RS Premium.

Sebenarnya, JJ pun bercadang nak bagi percuma gak tapi sebelum bagi kenalah tanya dulu cara-cara yang selamat agar account tersebut boleh diguna pakai dalam tempoh yang lebih lama dan ramai orang.

Begitulee adanya.

Me kaceh

huhu...lame lagi nak expire :blink: ..better jgn share lagi..menangis x berlagu la nanti kalo ade user tukar password nie..lagi 3minggu nak expired boleh la share..xde la sakit sngt kalo password kena tukar..hehe..ape2 pun terpulang lah..kalo account beli betul2 dari RS guna paypal x de hal kalo nak tunjuk kat cini secara umum sebab kalo diorng tukar password pun boleh dapat balik..email je kat RS dah leh dapat balik..tapi kalo beli kat cini or yang phising punya x de la nak dapat balik.. :lol: cara paling baik melalui PM..stakat nie aku buat cara cam 2 x de yang tukar password lagi..tapi jgn share terlampau ramai yob.. ^_^

p/s pas nie penuh la INBOX ko..hehe..walaupun ko x share lagi dah ade orang mintak.. B)

lagi 1 offer aku dah tamat yer kalo ade lagi permintaan aku x dapat tunaikan dah..k..wassalam

Edited by SiR_FAiZ

aku ada 2 akaun megaupload dengan 9k point dan 1 account lagi dah redeem tinggal 21 hari lagi ...

p/s:ok 5 open spot (share dengan member yang post lebih dari 50 atas sebab keselamatan sorry) pm me ;) don't change the pass mkay'

Edited by aimran