Jump to content
izwan9897

:::tawaran Menikmati Pendapatan 5 Angka:::

Recommended Posts

SAYA MENAWARKAN PEKERJAAN KEPADA ANDA DENGAN PENDAPATAN RM10,000 SEBULAN.

KEPADA SESIAPA YANG MEMPUNYAI KRITERIA BERIKUT, BOLEH DATANG JUMPA SAYA

1. SANGGUP BELAJAR
  2. SANGGUP BERSAING
  3. SANGGUP LAKUKAN KERJA-KERJA YANG SUSAH
  4. SANGGUP BELAJAR DARIPADA KESILAPAN
  5. SANGGUP BEKERJA LEBIH MASA
  6. DAN SANGGUP BEKERJA SEHINGGA LEWAT PAGI.

DAN YANG PALING PENTING, BERKOMITMEN UNTUK KERJA YANG PENDAPATANNYA SETIMPAL DENGAN USAHA ANDA ITU.

PEKERJAAN YANG ANDA LAKUKAN MEMANG SANGAT-SANGAT SUSAH DAN TAK RAMAI YANG NAK BUAT PEKERJAAN INI, HANYA YANG SANGGUP SAHAJA BOLEH DATANG JUMPA SAYA. SEKIAN

HUBUNGI SAYA UNTUK TEMPAT TEMUJANJI / TEMUDUGA. 019-2727068

Edited by izwan9897

10ribu aje ke ?

10K tu minimum jer kot. Kalo usaha lebih.. RM50 ribu pun buleh dapat. By the way, apa pekerjaan nie... ayat2 selindung plak nie. Biar ler terus terang apa pekerjaan nie.. hehehehe.. :D

SABOR2 LE. BLOM TENTU KEJE NI RAMAI YANG SANGGUP.

TAPI TAKPE. PELAN-PELAN KAYUH

SKIT-SKIT LAMA2 JADI BUKIT/GUNUNG.

SANGGUP DGN TAK SANGGUP JE.....

10ribu aje ke ?

SABOR-SABOR JE.. KALAU KAU BUAT KEJE SUSAH-SUSAH 4-5 TAHUN JE. LEPAS 4-5 TAHUN TU KORANG BLEH DAPAT RM300,000 SEBULAN, TAKKAN TAKMAU KOT...

KERJA DITANGGUNG HALAL.

BUKAN MEROMPAK BANK ATAU BUAT KERJA HARAM.

CUMA KERJA NYA MEMANG SUSAH SANGAT DAN RAMAI YANG PASTI TAK SANGGUP.

KALAU RASA SYARAT NAK DAPAT RM10000 SEBULAN TU ADA PADA DIRI ANDA, BARU DATANG JUMPA SAYA, KALAU RASA NAK BUAT KERJA NI MAIN-MAIN, TAK PERLU JUMPA PUN TAKPE...

SAYA TAKMAU BAZIRKAN MASA ANDA.

keje aper tue...

bg tahu r...

kerja sangat-sangat susah. Maklum le RM10000 sebulan. Memang keje susah lah umpama Pam tayar keretapi tahap susahnya....

kalau keje senang, saya bagi RM90 je sebulan

saya akan berada di 3 tempat untuk temuduga.

1. Ampang (Pandan Utama)

2. Bdr Tun Razak

3. Cheras (Berhampiran Condo / Star LRT Cheras)

temuduga pakai tak perlu smart smart pun takpe, tak kisah. Sebab kita tengok kesanggupan dan ramai juga yang GAGAL dipilih dalam temuduga. Kami reject.

SAYA TAKMAU BAZIRKAN MASA ANDA.

Jika encik tidak mahu membazirkan masa orang, sila berikan detail pekerjaan tersebut..

kami tidak mahu membuang masa pergi interview pekerjaan yg kami tidak suka.. dalam kata lain, buang masa kami pergi.. buatnye kerja jual karipap?

So.. just tell us the d*** job. thx

Jika encik tidak mahu membazirkan masa orang, sila berikan detail pekerjaan tersebut..

kami tidak mahu membuang masa pergi interview pekerjaan yg kami tidak suka.. dalam kata lain, buang masa kami pergi.. buatnye kerja jual karipap?

So.. just tell us the d*** job. thx

tahniah. encik tak perlu datang.. encik tak perlu habiskan masa encik utk pendapatan yang bakal encik perolehi hasil daripada kerja yang susah ini.... Sebab tu kami tak paksa orang untuk datang.....

kami dah reject lebih 50 orang seperti encik...... Jual karipap pun takpe encik, asalkan halal. Kalau jual karipap pun boleh dapat RM10000 sebulan selepas 4-5 tahun berniaga, is it OK kan...

keje aper tue...

bg tahu r...

KERJA ANDA KAMI NILAI KAN, BUKAN SEPERTI KERJA YANG ANDA LAKUKAN SEKARANG

JIKA NILAI DAN USAHA KERJA ANDA BERNILAI RM10,000 MEMANG ANDA DAPAT RM10000.

JIKA NILAI DAN USAHA KERJA ANDA BERNILAI RM1000 ANDA DAPAT RM1000. TAPI KAMI TAKMAU ORANG YANG NAK PENDAPATAN RM1000. SORRY TO SAY LAH SEBAB SAYA SERIUS DALAM HAL-HAL BEGINI. SAYA OFFER TAWARAN INI KEPADA YANG SERIUS DAN MEMPUNYAI KESANGGUPAN SAHAJA.

SEBAB TU SAYA KATAKAN KERJA NI MEMANG SANGAT-SANGAT SUSAH DAN PERLUKAN KESANGGUPAN YANG TINGGI.

tahniah. encik tak perlu datang.. encik tak perlu habiskan masa encik utk pendapatan yang bakal encik perolehi hasil daripada kerja yang susah ini.... Sebab tu kami tak paksa orang untuk datang.....

kami dah reject lebih 50 orang seperti encik...... Jual karipap pun takpe encik, asalkan halal. Kalau jual karipap pun boleh dapat RM10000 sebulan selepas 4-5 tahun berniaga, is it OK kan...

KERJA ANDA KAMI NILAI KAN, BUKAN SEPERTI KERJA YANG ANDA LAKUKAN SEKARANG

JIKA NILAI DAN USAHA KERJA ANDA BERNILAI RM10,000 MEMANG ANDA DAPAT RM10000.

JIKA NILAI DAN USAHA KERJA ANDA BERNILAI RM1000 ANDA DAPAT RM1000. TAPI KAMI TAKMAU ORANG YANG NAK PENDAPATAN RM1000. SORRY TO SAY LAH SEBAB SAYA SERIUS DALAM HAL-HAL BEGINI. SAYA OFFER TAWARAN INI KEPADA YANG SERIUS DAN MEMPUNYAI KESANGGUPAN SAHAJA.

SEBAB TU SAYA KATAKAN KERJA NI MEMANG SANGAT-SANGAT SUSAH DAN PERLUKAN KESANGGUPAN YANG TINGGI.

YANG PALING PENTING, ANDA JANGAN RESIGN KERJA ANDA DULU.

at least bagi la tau scope keje tu, honestly cakap.. slalu klu yg cakap2 berdinding ni tak lain tak bukan MLM, bukan nak menuduh tapi at least gi la tau, tak salah kan... kat putera ni ada yg outstation nyer budak.. kene la betul projek best, ok la bg yang sanggup dtg kene la MLM, rasenyer kt putera ni byk gak yg tak suke MLM.. sory to say.... bagi aku MLM ni kenkadang cam satu penipuan, tu firasat aku la.. sory skali lagik..

klu keja ni btoi2 bagus knp nak dsembunyikan...

xpernah lg satu2 company tu bt interview tp xbgtau jawatan apa yg kosong,skop keja dsbnya.

klu MLM skalipun xpyh la berselindung...blum apa2 lagi dah takut nak bgtu bisnes sdiri..camna nak majukan org lain yg nak join

sory erk

Saya amatlah tidak berminat dgn offer anda kerana saya sudahpun mempunyai pekerjaan yg mempunyai gaji yg amat memuaskan.

TAPI TOLONG LA JGN BERDALIH2 DAN MENIPU ORG...

Jual karipap memang la halal.. tapi jgn la buang masa org tertanya2 just bagitau ape kerja dan job scope, saya yakin ramai akan dtg selepas tahu. TAPI? adakah saudara berbuat begitu? ramai akan pergi buang masa dtg interview tetapi separuh yg datang tidak berminat dgn kerja yg saudara offer. Tidakkah membuang masa mereka? apa salahnya jika saudara bagitahu sahaja?

Biasanya kerja yang dioffer tanpa bagitau keje nie... kebanyakannya ialah MLM. Dulu ada member kepada member penah kena, tak dibagitau keje apa... pastu suruh datang jer, tanpa perlu soal apa2... nanti bila dah jumpe baru bagitau. Tak ker buang masa namanya tu.

Kerja yang tak berterus terang nie biasanya kerja yang memang orang tak suka... hehehehe. Lagi satu,.. keje yang benar2 keje dan orang yang ikhlas nak bagi keje... akan bagitau keje apa tu. Jika tak bagitau.. dah macam menipu pulak. At least bagitau apa konsep keje dan bidang kerja.

Biasanya kerja yang dioffer tanpa bagitau keje nie... kebanyakannya ialah MLM. Dulu ada member kepada member penah kena, tak dibagitau keje apa... pastu suruh datang jer, tanpa perlu soal apa2... nanti bila dah jumpe baru bagitau. Tak ker buang masa namanya tu.

Kerja yang tak berterus terang nie biasanya kerja yang memang orang tak suka... hehehehe. Lagi satu,.. keje yang benar2 keje dan orang yang ikhlas nak bagi keje... akan bagitau keje apa tu. Jika tak bagitau.. dah macam menipu pulak. At least bagitau apa konsep keje dan bidang kerja.

kerja ni memang ramai yang tak suka dan paling ramai yang tak sanggup buat. Sebab tu saya tapis dan offer orang yang nak buat kerja ni. Apa yang perlu dilakukan adalah berbaloi dengan pendapatan yang saya offer. Sebab tu kerja nya sangat-sangat susah bagi yang tak sanggup. Dan kepada mereka yang sanggup, silakanlah untuk mulakannya. Kalau anda sumer tak suka kerja yang saya offer ini, lebih baik anda buat MLM. Sebab buat MLM lagi mudah daripada kerja yang saya offer ni.

Dahulunya anda bekerja dengan gaji RM XXXX, tetapi bayaran yang syarikat anda berikan kepada anda tidak setimpal dengan usaha anda kan, Masa rehat yang panjang + masa mengelat + isap rokok + borak dan sebagainya.... Namun disebabkan itu juga, pendapatan anda berada di tahap itu dan boleh dikatakan tidak meningkat atau peningkatan yang sedikit (jika ada)... Saya pun dulu sama juga seperti anda....

Untuk itu saya offer kerja yang sangat-sangat susah ini untuk anda yang sanggup dan setimpal dengan kerja yang anda bakal lakukan iaitu :

1. Close deal dengan client untuk share partner saya. (Mungkin balik rumah lewat malam/pagi)
  2. Memberikan perkhidmatan kepada share partner saya termasuk hantar barangan client walaupun pukul 4.00 pagi.
  3. Membuat Jualan Kepada Pelanggan dan anda memang kena bekerja 7 hari seminggu dan 30 hari sebulan...
  4. Macam-macam lagi anda kena buat.....

Sekiranya anda sanggup, sila jumpa saya. Dan sekiranya anda tak sanggup lupakan saja hasrat nak perolehi pendapatan 5 angka itu....

Next reply saya akan senaraikan nama lebih daripada 40 orang peserta yang dah libatkan diri dalam kerjaya ini.

Edited by izwan9897

topik ape nih

Apa la encik nie, asyik cakap susah jer.....pastuh janji rm10,000 plak tue, cakap jer la bayaran yg setimpal dengan usaha anda. kan memudahkan orang.

Apa la encik nie, asyik cakap susah jer.....pastuh janji rm10,000 plak tue, cakap jer la bayaran yg setimpal dengan usaha anda. kan memudahkan orang.

kan susah tu keje ni.. So bayarannya pun berbaloi le dengan kesusahan yang dilakukan.

Nak keje senang, buat je MLM

Kepada tuan-tuan semua.

Iklan macam ni adalah senario biasa dlm internet terutama kepada mereka-mereka yg sedang menjalankan kegiatan yg menyalahi undang-undang. Mesti berwaspada. Korang semua tak terfikir ke, apa kerja yg menjanjikan pendapatan beribu ringgit tapi diRAHSIAkan skop pekerjaan tu? kalau sesebuah syarikat atau organisasi itu bersikap profesional dan betul2 telus menawarkan pekerjaan kepada orang ramai, dia tidak akan merahsiakan skop pekerjaan atau jawatan kerja yg ditawarkan. Tapi pihak yg menawarkan kerja ini masih beRAHSIA dan berdolak-dalih mengenai bidang kerja. Mungkin pembuka thread ini peminat lagu Dato' Siti Nurhaliza-Biarlah Rahsia agaknya.

Selalunya orang yg mengiklankan "kerja" secara rahsia & berdolak dalih macam ini adalah pemain skim cepat kaya, MLM piramid yg bukan MLM tulen, program taja-menaja dapat duit, program mencari dan merekrut downline ataupun program pelaburan/perkongsian pintar/partnership, atau pun jenis perniagaan yg syubhah, haram atau menyalahi undang-undang. Ini memang taktik dia utk mengiklan. Kalau dia iklankan di sini secara terus terang, nnti akan timbul banyak persoalan dan ramai orang yg akan tanya dgn lebih lanjut. Jadi, utk memudahkan kerja "menggoreng" orang ramai dan mengelakkan dari menjawab bnyk soalan, dia hanya akan melayan pertanyaan melalui SMS atau emel (itu pun kalau dia bukak emel) atau berjumpa dgnnya di tempat dia.

Berdasarkan pengalaman, aku nasihatkan kepada korang semua TAK USAH percaya dgn iklan tawaran pekerjaan yg TIDAK TELUS dan TIDAK JUJUR seperti ini. Kebarangkalian utk diperdaya, dipermainkan dan ditipu adalahj tinggi. Sasaran utk ditipu adalah orang Melayu yg nakkan pendapatan tinggi, jadi ditawarkanlah kerja yg kononnya boleh dpt pendapatan 5 angka sebulan, sedangkan skop kerja atau jawatan itu tidak diterangkan secara telus. Orang Melayu amat mudah tertarik dan ditipu dgn iklan gula-gula seperti ini dan janji pendapatan 5 angka sebulan. Aku harap orang Melayu jangan ditipu lagi.

Edited by zinedine

kerja ni memang ramai yang tak suka dan paling ramai yang tak sanggup buat. Sebab tu saya tapis dan offer orang yang nak buat kerja ni. Apa yang perlu dilakukan adalah berbaloi dengan pendapatan yang saya offer. Sebab tu kerja nya sangat-sangat susah bagi yang tak sanggup. Dan kepada mereka yang sanggup, silakanlah untuk mulakannya. Kalau anda sumer tak suka kerja yang saya offer ini, lebih baik anda buat MLM. Sebab buat MLM lagi mudah daripada kerja yang saya offer ni.

Dahulunya anda bekerja dengan gaji RM XXXX, tetapi bayaran yang syarikat anda berikan kepada anda tidak setimpal dengan usaha anda kan, Masa rehat yang panjang + masa mengelat + isap rokok + borak dan sebagainya.... Namun disebabkan itu juga, pendapatan anda berada di tahap itu dan boleh dikatakan tidak meningkat atau peningkatan yang sedikit (jika ada)... Saya pun dulu sama juga seperti anda....

Untuk itu saya offer kerja yang sangat-sangat susah ini untuk anda yang sanggup dan setimpal dengan kerja yang anda bakal lakukan iaitu :

Close deal dengan client untuk share partner saya. (Mungkin balik rumah lewat malam/pagi)Memberikan perkhidmatan kepada share partner saya termasuk hantar barangan client walaupun pukul 4.00 pagi.Membuat Jualan Kepada Pelanggan dan anda memang kena bekerja 7 hari seminggu dan 30 hari sebulan...Macam-macam lagi anda kena buat.....

Sekiranya anda sanggup, sila jumpa saya. Dan sekiranya anda tak sanggup lupakan saja hasrat nak perolehi pendapatan 5 angka itu....

Next reply saya akan senaraikan nama lebih daripada 40 orang peserta yang dah libatkan diri dalam kerjaya ini.

kan ini keje nya.

zinedine tak baca habis ke?

kan ini keje nya.

Saya dah baca. Buktikan di forum ini apa skop kerja dan bidang tugas tu secara telus kalau betul-betul kerja yg ditawarkan ini adalah jujur dan tidak menyalahi undang-undang. Kalau setakat tulis secara umum macam tu jer, ramai orang boleh tulis tanpa detail yg jelas.

Edited by zinedine

kan ini keje nya.

memang keje nya susah sangat sebab melibatkan servis dan jualan dgn kuantiti yang banyak sebulan.

Bermakna target kami capai dan anda memang layak utk diberikan RM10,000 sebulan kerana usaha anda.

Jika zinedine nak keje mudah, zinedine buat MLM je....

Zinedine tak perlu lah keje dgn saya..... dan tak perlu lah datang jumpa saya untuk temuduga...

Sebab kesanggupan dalam diri zinedine tak ada... So kalau datang pun memang kena reject....

Saya dah baca. Buktikan di forum ini apa skop kerja dan bidang tugas tu secara telus kalau betul-betul kerja yg ditawarkan ini adalah jujur dan tidak menyalahi undang-undang. Kalau setakat tulis secara umum macam tu jer, ramai orang boleh tulis tanpa detail yg jelas.

kerja nya yang saya tandakan Bold, list 1-4 tu... tidak menyalahi undang-undang dan HALAL.... Ada unsur Jualan dan Servis

Jualan dgn kuantiti yang banyak sebulan. syarikat untung, anda pun untung...

Kerjanya sangat2 susah bagi sesiapa yang tak ada keyakinan diri, tapi mudah bagi yang percaya kepada diri mereka sendiri.

memang keje nya susah sangat sebab melibatkan servis dan jualan dgn kuantiti yang banyak sebulan.

Bermakna target kami capai dan anda memang layak utk diberikan RM10,000 sebulan kerana usaha anda.

Zinedine tak perlu lah keje dgn saya..... dan tak perlu lah datang jumpa saya untuk temuduga...

Sebab kesanggupan dalam diri zinedine tak ada... So kalau datang pun memang kena reject....

Saya pun memang tak nak datang sebab saya baca iklan ni dari awal macam iklan merapu jer. Kerja apa, bisnes apa, syarikat apa, organisasi apa semua tak dijelaskan. Iklan ni langsung tak profesional. Kalau suruh keje jurujual/salesmen, cakap jer la terus terang salesmen. Ini nak berahsia dari awal, dah menunjukkan sikap pihak pengiklan yg suka menyembunyikan sesuatu. Takut2 nanti kalau kerja dgn syarikat ni, akan ada perkara-perkara lain yg disembunyikan.

kerja nya yang saya tandakan Bold, list 1-4 tu... tidak menyalahi undang-undang dan HALAL.... Ada unsur Jualan dan Servis

Jualan dgn kuantiti yang banyak sebulan. syarikat untung, anda pun untung...

Kerjanya sangat2 susah bagi sesiapa yang tak ada keyakinan diri, tapi mudah bagi yang percaya kepada diri mereka sendiri.

Daripada 200 lebih yang datang untuk tawaran ini, ramai yang saya dah reject, dan lebih kurang 40 lebih orang yang kami terima daripada 200 lebih orang tu kerana mereka sanggup berkomitmen dan serius untuk melakukan jualan dan servis. Diantaranya adalah seperti berikut :

SITTI NOOR ALIAH BINTI USMAN

NORIDAH BT ATAN

NOR KHAFADZAH BINTI RAHIMAN

AHMAD FAKHARUDDIN BIN MOHAMAD

KU MOHD ZAIDI BIN KU MOHD ZALAI

AL WALID BIN ZAMZURI

ZAINI BIN MOHAMED ISA

SITI NORNABILLAH BT MCKINE

NORFADILLAH BINTI YAACOB

YUSMIKUSHAIRI BIN YUSUF

SUZIANA BINTI TALIB

NORHAFIZAH BINTI ZAINAL ABIDIN

NOR SYAHRIN BIN HUSSIN

RAJA EMIHERMI BIN RAJA OMAR

MOHAMAD BIN YAHYA

MOHD SHAM YUSOFF@JUSOH

SUBRAN BIN UTON

MASDI IZWAN BIN ISMAIL

RAJA OMAR BIN RAJA ABDULLAH

ROHANITA BINTI CHIK

WAN FAIRUL NAIM BIN MOHD SAYID

RAJA KAMARUL NIZAR BIN RAJA OMAR

SHAHRIZAD BIN AHMAD

ABDUL WAHID BIN ALIMUN

AMEER A/L KPM SYED MYDIN

YUSMAN BIN YAHAYA

KAMARUDIN BIN ROSMAN

YUSMAN BIN YUSUF

NORMA BINTI JAAFAR

ZARINA BINTI ABU

ZAKIAH BINTI ABU HANIFAH

YAM HABIBAH BINTI NGAH MAT ALI

YAH BINTI SALLEH

NORMAH BINTI AHMAD

MARJANIAH BINTI OMAR

MOHD ISHAK BIN AHMAD

AHMAD SYARKAWI BIN YAHAYA

MOHAMMED HUSSEIN BIN ABDULLAH

ROSNIZA BINTI ABDULLAH

MOHD SYAZWAN BIN ROSLI

ENGKU AMIR HAMZAH BIN ENGKU MANSOR

SITI ROHANI BINTI ABD TALIB

SUPARDI BIN YAMANIANTO

P/S : Jika anda tak sanggup nak buat jualan, abaikan saja tawaran ini. Jika anda sanggup menerima ajaran, mahu belajar, berani, serius, komitmen dan sanggup menerima arahan, sanggup luangkan lebih masa, sanggup kerja 7 hari seminggu dan 30 hari sebulan, sanggup menahan tohmahan dan sanggup di atas segala-galanya, baru anda datang jumpa saya.

Nie keje jadi Salesman ker nie... hehehe. By the way, boleh bagitahu nama Syarikat dan juga No. Pendaftaran Syarikat tak. At least kita boleh refer kepada Pejabat Pendaftaran Syarikat yang ianya benar2 perniagaan tulen. :D

Daripada 200 lebih yang datang untuk tawaran ini, ramai yang saya dah reject, dan lebih kurang 40 lebih orang yang kami terima daripada 200 lebih orang tu kerana mereka sanggup berkomitmen dan serius untuk melakukan jualan dan servis. Diantaranya adalah seperti berikut :

SITTI NOOR ALIAH BINTI USMAN

NORIDAH BT ATAN

NOR KHAFADZAH BINTI RAHIMAN

AHMAD FAKHARUDDIN BIN MOHAMAD

KU MOHD ZAIDI BIN KU MOHD ZALAI

AL WALID BIN ZAMZURI

ZAINI BIN MOHAMED ISA

SITI NORNABILLAH BT MCKINE

NORFADILLAH BINTI YAACOB

YUSMIKUSHAIRI BIN YUSUF

SUZIANA BINTI TALIB

NORHAFIZAH BINTI ZAINAL ABIDIN

NOR SYAHRIN BIN HUSSIN

RAJA EMIHERMI BIN RAJA OMAR

MOHAMAD BIN YAHYA

MOHD SHAM YUSOFF@JUSOH

SUBRAN BIN UTON

MASDI IZWAN BIN ISMAIL

RAJA OMAR BIN RAJA ABDULLAH

ROHANITA BINTI CHIK

WAN FAIRUL NAIM BIN MOHD SAYID

RAJA KAMARUL NIZAR BIN RAJA OMAR

SHAHRIZAD BIN AHMAD

ABDUL WAHID BIN ALIMUN

AMEER A/L KPM SYED MYDIN

YUSMAN BIN YAHAYA

KAMARUDIN BIN ROSMAN

YUSMAN BIN YUSUF

NORMA BINTI JAAFAR

ZARINA BINTI ABU

ZAKIAH BINTI ABU HANIFAH

YAM HABIBAH BINTI NGAH MAT ALI

YAH BINTI SALLEH

NORMAH BINTI AHMAD

MARJANIAH BINTI OMAR

MOHD ISHAK BIN AHMAD

AHMAD SYARKAWI BIN YAHAYA

MOHAMMED HUSSEIN BIN ABDULLAH

ROSNIZA BINTI ABDULLAH

MOHD SYAZWAN BIN ROSLI

ENGKU AMIR HAMZAH BIN ENGKU MANSOR

SITI ROHANI BINTI ABD TALIB

SUPARDI BIN YAMANIANTO

P/S : Jika anda tak sanggup nak buat jualan, abaikan saja tawaran ini. Jika anda sanggup menerima ajaran, mahu belajar, berani, serius, komitmen dan sanggup menerima arahan, sanggup luangkan lebih masa, sanggup kerja 7 hari seminggu dan 30 hari sebulan, sanggup menahan tohmahan dan sanggup di atas segala-galanya, baru anda datang jumpa saya.

Untuk membolehkan anda diterima dalam tawaran saya ini, anda perlu mempunyai pengalaman dalam MLM / pernah kecewa dalam MLM dan jika yang belum pernah buat MLM, anda pergi buat MLM dulu. OK. kerana kerja ini terlalu susah dan perlu mempunyai ketahanan mental yang kuat untuk menghadapi pelanggan.