Jump to content
elite4096

:::bisnes Modal Kecil, Untung Besar:::

Recommended Posts

Pelik sungguh kan...

Tiap2 jenis MLM pasti menjanjikan pulangan lumayan.

Dah tu ahli plak sampai beribu2.

Yg herannya daripada bepuluh2 ribu rakyat Msia yg join mlm ni berapa kerat ja yg jadi jutawan. Dan sudah semestinyalah yg jutawan tu yg berada di atas la kan..

Konpius konpius

memang betul, ramai yang join MLM, tapi ciput je yang jadi kaya.. kenapa yg ciput je jadi kaya? sebab nya yg ciput ni je yang bertahan lama, saat jatuh dan bangun masih kental dan kekal.. yang join sekadar suka2 memang lah tak jadi jutawan, tapi yg join memang benar-benar dan mati-mati nak ubah kehidupan daripada miskin kepada kaya, memang akan jadi kaya...

Dalam hadis pun ada mengatakan bahawa TUHAN TAKKAN UBAH NASIB SESEORANG ITU MELAINKAN DIRI SENDIRI YANG MENGBAHNYA.

Allah tu maha adil, siapa yang usaha dia yang dapat.. yang taknak usaha, kekal lah dalam keadaan miskin.... hanya tau merungut, komplen dan mengomel... Cuba tanya orang kaya, apa cabaran yang dilaluinya sebelum dia jadi kaya... Anda bagaimana.. Cabaran pun tak sanggup nak lalui, macam mana nak jadi kaya? Nak mimpi jadi kaya pun tak boleh mimpi, tambah pulak nak pikir untuk jadi kaya, nak pikir untuk kaya pun orang malas nak pikir....

NAK JADI KAYA, TAK BOLEH MALAS BOSS!

memang betul, ramai yang join MLM, tapi ciput je yang jadi kaya.. kenapa yg ciput je jadi kaya? sebab nya yg ciput ni je yang bertahan lama, saat jatuh dan bangun masih kental dan kekal.. yang join sekadar suka2 memang lah tak jadi jutawan, tapi yg join memang benar-benar dan mati-mati nak ubah kehidupan daripada miskin kepada kaya, memang akan jadi kaya...

Dalam hadis pun ada mengatakan bahawa TUHAN TAKKAN UBAH NASIB SESEORANG ITU MELAINKAN DIRI SENDIRI YANG MENGBAHNYA.

Allah tu maha adil, siapa yang usaha dia yang dapat.. yang taknak usaha, kekal lah dalam keadaan miskin.... hanya tau merungut, komplen dan mengomel... Cuba tanya orang kaya, apa cabaran yang dilaluinya sebelum dia jadi kaya... Anda bagaimana.. Cabaran pun tak sanggup nak lalui, macam mana nak jadi kaya? Nak mimpi jadi kaya pun tak boleh mimpi, tambah pulak nak pikir untuk jadi kaya, nak pikir untuk kaya pun orang malas nak pikir....

NAK JADI KAYA, TAK BOLEH MALAS BOSS!

sya nak masuk..tp ape kate awak byrkn modal pusingan tu dulu, bole? pastu keuntungannya kite bg dua.. tp kerjasama n disiplin, same2 la.. :lol:

bole ke..? demi memberikan kepercayaan sya terhadap MLM awak tu..

sya nak masuk..tp ape kate awak byrkn modal pusingan tu dulu, bole? pastu keuntungannya kite bg dua.. tp kerjasama n disiplin, same2 la.. :lol:

bole ke..? demi memberikan kepercayaan sya terhadap MLM awak tu..

SORRY GENG, TU NAMANYA NO KOMITMEN. DAN NOT TRUSTED EACH OTHER.

Konsep yang anda buat adalah ketidak percayaan kepada rakan kongsi..

Sikap macam ni kalau buat biz conventional, hancur lah biz tu...

Saya komit dgn orang yang serius dan orang yang berani bagi komitmen BOSS?

Tak berani komit jangan join...no problem.

kau pun tak buang masa, aku pun tak susah nak bantu orang yang taknak buat.

bole tak bagitau nama company ni??

meh jumpa lah... baru dapat faham....

apesal takut nak jumpa? aku bukannya makan orang. aku makan nasi...

aku offer sampai 30hb Disember 2007 sahaja. Setiap tarikh yang aku offer biasanya ada 30 orang 1 malaysia yang akan hadir...Lepas ni tak tau nak offer lagi ke tak..... Tengok lah kalau nasib kome sumer baik, aku offer lagi.. kalau tak.. assalamualaikum.

yang jauh nak jumpa cam ner????

saya pernah didatangi oleh sahabat dari JB dan Perak untuk jadi rakan kongsi saya dalam biz MLM ni... Takde masalah pun bagi diorang. Kenapa diorang boleh datang, anda tak boleh pulak.

Nak seribu daya, taknak seribu dalih. Inilah pepatah yang kita tahu tapi kita buat2 tak tahu.