Jump to content
dwicemerlang

Perisian Perakaunan Format Excel

Recommended Posts

Assalamualaikum warga Puteranian.....

Jika anda seorang TAUKEH sykt Sdn. Bhd atau Enterprise cuba anda fikirkan perkara ni jika anda masih belum pernah sama sekali menyiapkan akaun UntungRugi dan Kunci Kira Kira sykt anda:

1. Setelah sekian lama aku memulakan perniagaan tetapi masih tidak dapat menyiapkan Penyata Untung Rugi dan Kunci Kira-Kira!!

2. Di manakah aku dapat mempelajari asas membuat penyata-penyata tersebut?

3. Kalau nak menghadiri kursus aku rasa dah terlalu senior, malulah aku kalau orang tengok....

4. Kalau nak menghadiri kursus pun mungkin ambil masa 3 hingga 5 hari, siapa nak jaga perniagaan aku ni......

5. Kursus perakaunan ni agak mahal, yurannya mungkin RM300 hingga RM600........

Insyallah kami dapat membantu.......Perisian ini terbukti kerana kami sendiri telah mengunakannya. Anda juga akan dibekalkan panduan asas konsep-konsep perakaunan dlm format pdf. HARGA perisian tersebut cuma RM20 sahaja. Mudah anda cuma perlukan masukkan data-data transaksi penerimaan dan pembayaran diruangan yang disediakan DAN SECARA AUTOMATIK perisian tersebut akan melakukan kemasukan data ke item-item Untung rugi dan Kunci Kira kira. Anda hanya memerlukan sebuah printer untuk mencetak akaun anda secara harian, mingguan , bulanan atau tahunan. Ubahlah stail atau cara kita mengurus sebuah sykt dengan lebih teratur dan terancang. Jadilah usahawan yang apabila pihak Bank atau MARA bertanyakan "ada buat akaun atau tidak" jawapannya mestilah "ya ada tuan".........FIKIRKAN dengan hanya RM35 anda dpt mengubah stail anda mengurus sykt.....

Untuk maklumat lanjut emailkan pertanyaan anda ke : [email protected]

KALAU TUAN/PUAN NAK TENGOK BAGAIMANA CONTOH PERISIAN INI SILA KLIK KAT SINI

Setelah bayaran di buat sila emailkan maklumat pembayaran kepada saya. Tuan/Puan akan menerima perisian tersebut secara online melalui email Tuan/Puan.

Perhatian: Ada individu yang tidak bertanggungjawab dan mengambil kesempatan menjual semula perisian ini kepada orang ramai dengan harga yang sama. Jadi jika anda terbeli dari Individu lain Selain dari DWICEMERLANG sila hubungi kami . Terima kasih di atas sokongan anda semua. Amalkan memperolehi rezeki yang Halal!!!. Percuma tunjuk ajar dari kami selama 30 hari.

Terima kasih.

Sekian wassalam.

Edited by dwicemerlang

404 Not Found

The requested URL '//www.dwicemerlang.com/Bahasa%20Malysia.html' was not found on this server.

Takde pun... betul ke ni ?

404 Not Found

The requested URL '//www.dwicemerlang.com/Bahasa%20Malysia.html' was not found on this server.

Takde pun... betul ke ni ?

Sorry Bro....

aku tertaip perkataan "http://" dua kali sebab tu yg tak boleh masuk.......ko cuba sekali lagi. Thanks pasal ko bagitau kat aku.

Wassalam.

Assalamualaikum....

terima kasih kepada semua ahli putera yg membuat pertanyaan dan dah ada 3 ahli putera atau BOSS2 sykt yang telah membeli perisian tersebut. Semoga berjaya mengubah stail mengurus sykt secara lebih professional.

TAMBAHAN:

Anda juga boleh gunakan perisian tersebut untuk dilampirkan bersama Borang Cukai LHDN.

Terima kasih dan selamat maju jaya.

"Orang yg terlamapu banyak berfikir untuk melakukan sesuatu akhirnya dia tidak melakukan apa-apa"........renungkanlah.

xder demo version ke untuk di download ?

kalau nak demo takda, tapi kalau ko nak tengok macamana perisian tu berfungsi ko bg kat aku email add ko. nanti aku emailkan.

Thanks.

Assalamualaikum....

Ok bro2 semua aku dah email kat korang penerangan mengenai perakaunan dan perisian tsbt. ianya dlm format pdf. selamat membaca. kalau rasanya ianya mudah & berkessan bagitau kat aku nanti aku bg tau cara-cara nak membuat bayaran.

utk excell ni dia ada limit jumlah data tak.. kalau dlm kes nak enter data akaun pelajar yg ada 1-2 ribu org...still boleh maintain ke...

sbb kat sini ada satu kerani akaun dia selalu ngadu hilang data... file excell dia tu mmg dah besar2... berapa puluh MB ntah...

Assalamualaikum....

Ok bro2 semua aku dah email kat korang penerangan mengenai perakaunan dan perisian tsbt. ianya dlm format pdf. selamat membaca. kalau rasanya ianya mudah & berkessan bagitau kat aku nanti aku bg tau cara-cara nak membuat bayaran.

nak 1 copy.

thalz142 (at] yahoo.com tq

Aku berminat dengan perisian perakaunan ni ..

Kalau aku nak beli secara online boleh ..?

Guna Maybank online .. RM20 je kan ?

Ape no akaun ko ..?

Bagi aku format panduan PDF tu dulu ..

Aku nak tengok ape yang bestnye perisian ko tu ..

ok ..

Hantar kan ke ...

hairul13[@]yahoo.com

Bagilah YM .. senang sikit nak cerita dengan ko ..

Edited by hairulfadly

utk excell ni dia ada limit jumlah data tak.. kalau dlm kes nak enter data akaun pelajar yg ada 1-2 ribu org...still boleh maintain ke...

sbb kat sini ada satu kerani akaun dia selalu ngadu hilang data... file excell dia tu mmg dah besar2... berapa puluh MB ntah...

ko nak buat akaun untuk apa.....dari pengalaman kami selama menggunakan perisian ni walaupun data transaksi setahun kami banyak, file ni cuma memakan space 5mb. Setakat sekarang tak pernah la lagi kehilangan data.

salam...

minat jugak. letak kat pm saya. boleh x?

tq...

Ala nak bg email add pun kedekut kaaaa!!!

Yang lainnya aku dah emailkan kat korang. rajin rajin la pi tengok email hangpa.

Selamat mengcontact aku balik.