Jump to content
Shanai

Putera.com Cipta Sejarah Sendiri

Recommended Posts

Salam...

lama xposting... Btw, tahniah for putera.com... Admin esp. and mods.... semer members kat putera ni gak... yang banyak memeriahkan portal putera.com...

Illalliqa'... :lol:

tahniah kepada semua.

taniah kepada putera.com. Bagi aku putera.com nie memang memberi banyak manfaat kepada orang2 IT kat malaysia terutamanya kaum melayu.

mekasih2

terperasan pulak

dua tahun lepas aku masuk ahli ke11177 dan sekarang 29+++

pertambahan 10ribu setiap tahun

tahun depan naik sampai 40++ kot

makin ramai yg masuk makin berat tapi tahniah kerana telah memprovide laman yg laju untuk diload

but

congraztulation

Kalau pelawat ramai. Mampu ker server putera.com menampung jumlah hitz yang agak banyak tu. Takut nanti tak bleh plak nak access putera dan slow nak bukak website nie...

yg ni ko jgn risau..ade la caranya nanti..penah pikir tak camne google buleh idup padahal die bagi servis FREE kat kita utk search dan siap bagi email yg sebesar 2.8xx GB sorang? ;)

aku pon baru je join forum ni...kikiki :P anyway mmg tahniah ar kat korang.....

kalo bleh aku nak bagi cadangan..aku rasa topik perbincangan mungkin boleh diperluaskan lg....

sebab aku rasa forum ni banyak tumpu pada persoalan komputer....mungkin pendidikan tu boleh diperhalusi..

mcm bab2 koku ke....kuri ke....khusus ke....peperiksaan ke.....universiti ke...

ahli semakin banyak...jd korang mungkin perlu lebih terbuka ;) ...kiki

Tahniah Mr. Hasani dan moderator2 yang bertungkus lumus bagi menjayakan visi dan misi untuk meningkatkan kredibiliti Putera.com.

Edited by adinor

moga maju..

congratz

assalamualaikum...

yer.. tahniah2 :D

aku rasa sbb pihak2 tertentu mmberi kelonggaran kpd yg xder akaun utk tgk content forum nih.. cam sstgh site tuh kena jadi ahli dulu baru bleh tgk isik forum

lagi satu sbb preview imej beso2 xdibenrkan kt forum nih maka yg yg line slow pon xboring nk tunggu load

syabas utk pengurusan putera.com.. :D

arini 30/4/2007 pukul 6.40 pm

putera.com at rank 215 (in malaysia)

Edited by MalaYneuMaya

putera dot com juga mencipta satu lagi sejarah baru apabila menjadi laman web forum yang paling kerap "down" dan tidak dapat diakses dalam seminggu.

sebab putera.com FREE cume ader banner kecik atas..

sebab putera.com FREE cume ader banner kecik atas..

aku ada dgr tak lama lg keahlian putera ni bukan percuma lg...ada yuran... betul ke ni????

ape2 pun TAHNIAH KAT ADMIN KITA.... :lol:

forum free..banyak cekadak lak ko..

semua dok puji..

sorang jer yg x puji (tp bukan mengutuk)..

cuma beritahu sedikit kelemahan.. (dan aku rasa ini akan jadi point untuk topik ni jadi panas)..

*anggaplah apa yg dikatakan oleh amer tu sebagai teguran membina utk tingkatkan lagi kualiti putera.com

:: tahniah PUTERA.COM ::

Saya minta maaf kerana ada gangguan talian antara 29/4 hingga 1/5 yang lalu. Ia berpunca dari masalah teknikal di data center. Tak banyak yang kita dapat lakukan berhubung perkara tersebut, selain berdoa agar ia tidak berulang. Kalau forum ni berbayar sekalipun, tak semestinya masalah seperti itu tidak berlaku.

Saya tahu ramai yang gelisah dan tak dapat hidup senang kalau Putera.com down, kehilangan sesuatu yang kita sayang memang sukar untuk diterima. Terima kasih kerana menyayangi Putera.com.

Assamualaikum...

Biasalah tu down sket... InsyaAllah, nnt adalah penyelesaiannya... BIG BRO kiter pun dah terangkan tu... papahal pun BIG BRO SHANAI, thanks for this great putera.com ....

Assamualaikum...

putera dot com juga mencipta satu lagi sejarah baru apabila menjadi laman web forum yang paling kerap "down" dan tidak dapat diakses dalam seminggu.

soo..kalau free = down selalu? buat deduksi cam budak baru nak bajar abc..forum lain pun ada free gak..tapi tak kerap down sangat pon..

datang tak di jemput, pergi tak di halau :)

klau kita merungut dan marah2 tentang forum ni banyak kali down bermakna memang kita sayangkan putera...hehehehe :wub:

Klau tak sayang dia cuma pikir lantaklah...banyak lagi tempat lain aku boleh pergi dan blah terus dari sini.

xdele free, akan slalu down...maksud aku,sabar je lah..apepun,sori cara aku yg kasar .. i'm nobody,just ignore me

syabas kepada shanai dan putera.com dan semua member. Saya mengucapkan jutaan terima kasih kerana laman putera.com memberi tempias yang amat banyak kepada laman web saya bukan saja dari malaysia malahan dari seluruh dunia. Ini semua kerana putera.com..thanks a million :)

aku tak faham, tempias ape ? owh.. tempias.. maknanya laman web ngko best ! hehe..

tahniah encik slaughters (tukang sembelih). khokhok. habistu berjaya ke tak interview?

Mesti la aku dapat.. Jawatan tetap lagi. Hehe. :lol: Alhamdulillah.

mekasih2

terperasan pulak

dua tahun lepas aku masuk ahli ke11177 dan sekarang 29+++

pertambahan 10ribu setiap tahun

tahun depan naik sampai 40++ kot

makin ramai yg masuk makin berat tapi tahniah kerana telah memprovide laman yg laju untuk diload

but

congraztulation

pertambahan tu.. sampai 10 ribu ? huhuhu.. ngko nie.. tak perasan ke ramai yang just masuk untuk e-duit ? hehehe.. then ade yang register sampai 10 nick sorang..

yang betul2 kekal ahli putera tak tau brape..

slaughters menulis :

"

pertambahan tu.. sampai 10 ribu ? huhuhu.. ngko nie.. tak perasan ke ramai yang just masuk untuk e-duit ? hehehe.. then ade yang register sampai 10 nick sorang..

yang betul2 kekal ahli putera tak tau brape..

"

kiranya ahli yg ramai2 tu orang yg sama jugalah :)

mungkin juga dia orang dah lupa password kot

takde cara ker nak kenal pasti ahli putera ni yg yg betul2 punya???

• Create New...