Jump to content
Shanai

Putera.com Cipta Sejarah Sendiri

Recommended Posts

Kita nak Quantity OR Quality?

kalo boleh kedua-duanya sekali, baru gempak :D

ape2 pon, OMEDETO GOZAIMASU PUTERA.com!

*sedare/member aku pon dah ramai tau dan masuk putera nih... promot22

Edited by neko

tahniah kepada putera.com yang memang power giler... tak lupa juga kepada user alternator kerana portable antivirus dia telah memasuki majalah pc edisi May 2007.. tahniah semua yg berjaya... teruskan perjuangan masing-masing

well done putera.com

well, yang wat nampak banyak "kuantiti" adelah certain user yang guna forum nih secara free, tapi dok memulakan topik yang mencacatkan forum. to mr admin, you should know which part, since derang nih pun bukannyer nak dengo cakap mods yang ngko lantik. well, this type of people caused this forum more quantity than quality.

ya tahniah buat putera.com dan mereka yg berkenaan(bos putera.com, mods, and ahli2)...setakat ni aku bleh kata la putera.com ni satu web rujukan yg bagus di Malaysia. dari segi availability, mmg bagus. slalu bleh bukak, content - not bad..bagus gak...aku rasa putera.com ni bleh maju lagi.

aku rasa elemen penting dlm web ni adalah mod n ahli2nya...mereka ni suma(kita laa) buka sja trdiri daripada student, tapi ada gak golongan professional cam engineer, lecturer, tutor self-empolyed or educated peoples dll. harap kerjasama n kemeriahan ini berterusan n jadi lebih baik lagi..

saranan/cadangan dari aku:

i) bykkan lagi topik2 pinned/sticky cam setup PC ker, how to use Torrent, aper ker(yg kenis FAQ) supaya mudah user nak search n juga supaya remaining n old members xyah la bagi syarahan berulang n memnuhkan server jer...

ii) wajibkan user baru or movekan user yg baru register trus ke forum page terms n condition, how to use forum dll .then after the next login, barulah kuar topik2 lain kt page dier.kalau tak mereka akan malas nak membaca rules yg penting utk new members...kang mulalah tertanya2...bukan xbleh tanya soalan yg agak obvious, mungkin kita luper, just nak mengeffektifkanlagi forum nih.

mainly aku rasa putera.com ni bukan sekadar rujukan IT..byk gak section2 menarik dan berguna cam sudut pelajar dsbnya...cuma topik IT yg menonjol...i m very satisfied so far!!! Tahniah sekali lagi n keep up the good work!!!

Edited by parangjiwa

Aku tumpang gembira dgn perkembangan positif ni... dan bangga jugak le

dapat jadi ahli putera.com walaupun tak banyak jasa aku boleh berikan...

jasa menyepam aje ada la kot :P

Tahniah buat admin dan mods jugak kita semua... :D

salam.. aku pon nak ucap tahniah gak... banyak info aku dapat kat putra.com... klau pasal agama kat khairaummah.com...... tapi mmg gempak la putra.com..cuma keep the good work.. bole la setanding dengan lowyat.net.. bole ker..? selamat maju jaya.. :lol:

p/s....dah tengok kejayaan org jgn plak ade yang dengki..

nak penyepem jer..

taniah putera n en shanai. salah satu web bahasa melayu yg best....

Edited by madaya

Aku nak mengucapkan tahniah kepada diri sendiri kerana akulah salah seorang ahli putera dan secara otomatiknya aku pun membantu dalam penciptaan sejarah putera. :lol:

Terima kasih yang tak terhingga kepada semua pihak berkuasa putera kerana dapat menyediakan forum ini dengan baik untuk aku menuntut dan berkongsi ilmu.

aku ucapkan tahniah kepada PUTERA.COM terutama kpd Admin,Para2 moderator,supervisor,ahli2 yg memberikan sumbangan langsung ataupun secara tidak langsung :)

dan plg best aku jd ahli putera.com

asalamualaikum.. semua warga putera.

saya sudah lama jadi ahli putera, cuma kurang aktif aja.

walauapa pun saya mengucap kan TAHNIAH untuk admin.

dengan putera.com inilah saya dapat banyak mempelajari segala bab komputer dan IT.

Tahniah tahniah tahniah saya ucap kan sekali lagi..

semoga putera dapat kekal sampai bila-bila

Alexa.com menunjukkan ranking Putera.com pada tahap 29,678 pada hari tersebut dan terus meningkat kepada 28,044 pada hari ini.

tahniah, cuma hairan sikit, apersal dikatakan meningkat camni?? :unsure:

Tahniah buat Putera.com. :) semoga akan bertambah popular satu hari nanti.

tahniah, cuma hairan sikit, apersal dikatakan meningkat camni?? :unsure:

ngko ni dukun...

Rangking no 1 dunia dengan ranking no 10 dunia mane lagi bagus ?

so, mesti rangking no 1..

cume no die beribu2 ko dah pening.. :lol:

walaupon agak terlambat

tp aku nak ucapkan tahniah kpd Putera.com

x lupa juga kepada admin, moderator dan ahli2 putera

semoga Putera.com sukses hendak nyer

/amin....

Rangking no 1 dunia dengan ranking no 10 dunia mane lagi bagus ?

so, mesti rangking no 1..

cume no die beribu2 ko dah pening.. :lol:

ooo, cam2, aku ingatkan dia citer pasal bilangan member..

ok, tahniah sekali lagi

congrate tooo all members....

tanpakorg sape lah PUTERA.CoM ni...

idup Putera!

• Create New...