Jump to content
matieu

Kerjaya Jualan Langsung(mlm) Dan Peluang

Recommended Posts

ape pendapat korang tentang MLM Sykt 100% bumiputra muslim? kenapa org melayu ada yg masih join sykt lain sedangkan kita boleh bantu kembangkan ekonomi bangsa kita sendiri kalau kita join sykt bumiputra ni?

saya setuju ...

lagi pun sekarang ni saya rasa dah banyak dah syarikat milik melayu muslim yg mula mengorak langkah dalam pasaran..

sepatutnya kita sendiri yang sepatutnya menyokong syarikat mcm ni.. takkan nak harap org lain bantu bangsa kita sendiri, mmg takkan berlaku..

ada yang jual produk kesihatan, ada yg jual produk kegunaan harian mcm ubat gigi ke sabun ke, ada yg bawa pakej pelaburan..

pendek kata sekarang ni

mcm mcm ada..

kenapa org melayu ada yg masih join sykt lain sedangkan kita boleh bantu kembangkan ekonomi bangsa kita sendiri kalau kita join sykt bumiputra ni?

RM RM RM

bolehkah sy berjaya?

sila PM saya

saya setuju ...

lagi pun sekarang ni saya rasa dah banyak dah syarikat milik melayu muslim yg mula mengorak langkah dalam pasaran..

sepatutnya kita sendiri yang sepatutnya menyokong syarikat mcm ni.. takkan nak harap org lain bantu bangsa kita sendiri, mmg takkan berlaku..

ada yang jual produk kesihatan, ada yg jual produk kegunaan harian mcm ubat gigi ke sabun ke, ada yg bawa pakej pelaburan..

pendek kata sekarang ni

mcm mcm ada..

assalamualaikum..sila PM sy...

Walau tinggi gunung Kinabalu sekalipun ILMU MLM di dada tanpa merubah sikap yg ada (negatif/ ego/bodoh sombong/ dsb...) sukar juga untuk mencapai puncak impain di dalam perniagaan MLM ni. Sebab MLM perniagaan Francais Manusia, kena byk berkomunikasi dgn manusia. Jadi, kalau kemanusian kita kurang kemanusiaannya maka manusia lain akan melihatnya jadi lainlah...

lama tak masuk thread nih... apa khabar sdr matieu?

MLM bukan saja memimpin kita untuk mengubah nasib hidup kita. Yang paling seronok nya secara tak langsung ia akan mengubah sikap kita, cara pemikiran kita, motivasi diri kita, matlamat hidup kita.

Andai kata kalau ada yang kurang berjaya dalam MLM, yang pastinya anda berjaya mengubah sikap dan pemikiran diri anda, dari negatif ke positif. Kepada rakan2 yang dah menceburi diri dalam bidang atau kerjaya MLM, TERUSKAN!! Itulah pesanan saya, tak dpt berlari, berjalan lah, tak dapat berjalan.

merangkak lah, biar lambat mana pun, yang pastinya JANGAN BERHENTI!

MLM - MARI LARI MARATHON! TERUSKAN LAH HINGGA GARISAN PENAMAT!

JUMPA ANDA DI PUNCAK KEJAYAAN!

MLM ni bagi aku macam "tahi ayam" je...sekejap je hangat...n then sekejap je terkubur..apa citer ngan luxor yg hangat dulu?? ni sume taktik nak melemahkan orang melayu...menjanjikan pendapatan lumayan...rata2 bile founder diorang dah kaya raya diorang tutup company ni....Tiada jalan untuk kaya cepat kecuali berusaha....igtlah kaya cepat..miskin pun cepat

hm... cakap ko mcm xde asas... ckp xde bukti x sdap r bro....luxor xpnah tutup company die... bahkan makin berdiri megah...

Di Malaysia terdapat berpuluh2 syarikat jualan langsung yang merasakan masing2 syarikat yang terhebat...di sini saya nak berkongsi serba sedikit tentang syarikat MLM yang saya joint nie....Syarikat DXN Marketing ditubuhkan pada tahun 1993, merupakan antara 5 syarikat MLM gergasi di malaysia yang disenaraikan dalam BSKL dan apa yang membanggakan syarikat DXN satu2 syarikat MLM tempatan yang berjaya....setakat october 2007 Syarikat nie telah menembusi 110 buah negara antarabangsa....hebat bukan....itu ja