Jump to content
Sign in to follow this  
ace

Aku Nak Beli Cd Linux

Recommended Posts

Sorry la kalau isu ni tak menarik ... cam ni sapa yang dok alor star yang ada cd linux red hat 7.XX boleh la juai kat aku sebab aku pi beli kat kedai tapi tak leh pakai .. sebab cd tu rosak .. dah empat kali tukaq dok tak jalan jugak .. kalau ada apa memba dok loq staq boleh la burn cd kat aku pas tu juai kat aku .. Aku pun teringin nak join linux club ...

Kalau tak ade red hat .. ada apa apa pun ok aje la sebab pengetahuan aku untuk linux zero .. hehehehe .. baru start nak godek godek ... hard disk baru pun dah ada ni .. tunggu cd linux jaa... tak pun cakap aje la kat kedai mana ada juai cd linux ni aku leh pi beli kat area loq star. ok na .. makasih naaa

Edited by ace

download jerk le..

nk dload kena la pakai streamyx...

beli ja dr otai2 linux nie.suruh derang burnkn pastu pos biggrin.gif

Leceh La download .... tau tau aje nak pakai ada aje la corup la apa la .. tu yang leceh ni .. ni pun aku baru pi beli lagi cd linux ni ... balik pun tak boleh guna dia kata iso apa kebenda rosak pulak .. eeemm tu yang leceh tu ... kalau ada otai otai nak juai kat aku pun baguih gak ... aku boleh bank in duit tapi janji cd tu boleh pakai ... bukannya apa .. aku cuma nak meramaikan member linux ja ... dok tengok trunasuci dengan osihi dok bagi bantuan nampak ok ja ..

Kot la lain kali aku sudah tera guna linux boleh gak aku bantu bantu lepa dok jawap masalah ka apa ka .. tu pun kalau aku tera la .. kalau tak tera alamatnya kena tanya lepa la .. eeemm tak ade orang ka nak juai kat aku ni ... eeemmm

Leceh  La download .... tau tau aje nak pakai ada aje la corup la apa la .. tu yang leceh ni .. ni pun aku baru pi beli lagi cd linux ni ... balik pun tak boleh guna dia kata iso apa kebenda rosak pulak .. eeemm tu yang leceh tu ... kalau ada otai otai nak juai kat aku pun baguih gak ... aku boleh bank in duit tapi janji cd tu boleh pakai ... bukannya apa .. aku cuma nak meramaikan member linux ja ... dok tengok trunasuci dengan osihi dok bagi bantuan nampak ok ja ..

Kot la lain kali aku sudah tera guna linux boleh gak aku bantu bantu lepa dok jawap masalah ka apa ka .. tu pun kalau aku tera la .. kalau tak tera alamatnya kena tanya lepa la .. eeemm tak ade orang ka nak juai kat aku ni ... eeemmm

a'a mmg susah btoi nk cari cd kat aloq setaq nie...dah la up to date,pastu yg ada pun kong ja cool.gif

kalau nak kira apa jenis version linux aku pun tatau .. tapi pada yang otai linux maybe boleh rekomen kat aku yang zero pasai linux ni ... tak kisah la janji boleh meninggikan pengetahuan aku pasai linux ... amacam .. sapa boleh tolong

Mr. Blank duk aloq staq..

aku ada cd Kanotix (Mr. Blank sedekah) dengan Knoppix live cd (mimos sedekah).. Ubuntu tak sampai lagik.. huehueehue

Kalo hang nak bleh PM address hang kat aku..

Aku pun baru belajaq jugaks..

Okeh.

Tibai aje la apa jenis linux pun .. yang penting linux yang install dalam hard disk dan yang boleh meningkatkan kefahaman aku pasai linux ...

Tibai aje la apa jenis linux pun .. yang penting linux yang install dalam hard disk dan yang boleh meningkatkan kefahaman aku pasai linux ...

lame..

Aku dah reply melalui pm .. hang tengok pm hang sat mypapit .. syioknya ada geng kat loq staq ... bila hang free boleh aku belanja minum kupi

Weehh aku dapat dah cd linux tapi live cd siput hantaq .... fedora punya tak ada ka sapa sapa nak juai kat aku ... apa la hang papit ... dulu hang kata nak juai .. la ni hang tak jawap la pulak ...

PS : untuk siput ... jangan lupa bagi kat aku no account bank .. aku nak bank in kat hang.

Edited by ace

Weehh aku dapat dah cd linux tapi live cd siput hantaq .... fedora punya tak ada ka sapa sapa nak juai kat aku ... apa la hang papit ... dulu hang kata nak juai .. la ni hang tak jawap la pulak ...

PS : untuk siput ... jangan lupa bagi kat aku no account bank .. aku nak bank in kat hang.

weh ace, pa kata ank p usha² kt pacific ka, ct plaza ka ? x kan tadak kot. aku dok p slalu ada ja. klu ada tuh mesti ada yg bleh guna ? x kan depa nk juai cd yg x leh guna kot ? wink.gif

Psychox pun dah buat web jual cd, lepas ni takde masalah lagi kut sapa yg nak beli...sedih gak dengar dalam zaman skang ni, nak belajar linux tp takde cd....